NOW Elkızı - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
9jnlfdt.jpg

FOX'un yeni dizisi 'Elkızı' bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını NTC Medya'nın, yönetmenliğini ise Feride Kaytan'ın üstlendiği dizinin kadrosunda; Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Sedef Avcı ve Münir Can Cindoruk gibi isimler yer alıyor.

Elkızı bu akşam 20.00'da FOX'ta.

Dizi hakkında yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yine bir Fox dizisi yine kazanan @Dosi oldu şaşırtmadı :Z Fox'a özel bir şansın var :A
Umarım Misafir dizisinde bu şansım olur :A @slhttnmtl
5 Kasım'da sizin 18 bizim 16.00 olacak ve o saatte evdemiyim bilemem. O güne kadarda belirsiz olur :A engellere rağmen denerim şansımı ama düşük olur şansım :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kasım ayları beni sever. Bakalım kısmet. Kim kaparsa artık :A
@Tolstoyevski 'nin açtıklarını izliyorum genelde. Sanki o kapar gibi yine izlemeyi planladığım bir iş olduğu için:A
İzlemeyi planlamak var diziyi 3 aydır beklemek var, bugüne kadar böyle bir diziyi merak etmediğimden bir şey diyemem ama şans yüzüme güler belki. 😏

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kefaret gibi bu da sezon sonuna kadar gider inşallah senin uğuruna inanıyorum. :Z @Dosi

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İzlemeyi planlamak var diziyi 3 aydır beklemek var, bugüne kadar böyle bir diziyi merak etmediğimden bir şey diyemem ama şans yüzüme güler belki. 😏
Ben kadro belli olunca varlığından haberdar oldum. Çok reyting ve TV haberlerine bakmıyorum. Buğra Gülsoy sevdiğim bir oyuncu. Hazal'da öyle. İkisinin bir arada olduğunu okuduğumdan beri merakla beklemek bende de oldu. Kanal FOX olmasına rağmen izleyeceğim (Avrupa'da yok kanal, ondan olmasına rağmen dedim)
------

Kefaret gibi bu da sezon sonuna kadar gider inşallah senin uğuruna inanıyorum. :Z @Dosi
Yalancılar ve Mumları o zinciri kırdı, o nazarlıkk olsun:/ umarım dediğin olur bunda :A :A
Kardeşlerim konusunuda ben açmıştım. Cumartesi'ye iyi gelmiş olayım :A Bakalım ne olacak. Ben izlemeyeceğim ama :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ben kadro belli olunca varlığından haberdar oldum. Çok reyting ve TV haberlerine bakmıyorum. Buğra Gülsoy sevdiğim bir oyuncu. Hazal'da öyle. İkisinin bir arada olduğunu okuduğumdan beri merakla beklemek bende de oldu. Kanal FOX olmasına rağmen izleyeceğim (Avrupa'da yok kanal, ondan olmasına rağmen dedim)
Neyse işin yorum konusu kısmını geçersek forumda ilgi görecek olması güzel. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Neyse işin yorum konusu kısmını geçersek forumda ilgi görecek olması güzel. :A
Bizim Hikaye tadı olsun harika olur :A
Bu arada biz böyle çekişme yaparken başkaları kapar :A kim açarsa açsın sorun değil. Son zamanlarda farklı farklı isimler kapıyor. İyi öylesi :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
------

Yalancılar ve Mumları o zinciri kırdı, o nazarlıkk olsun:/ umarım dediğin olur bunda :A :A
Kardeşlerim konusunuda ben açmıştım. Cumartesi'ye iyi gelmiş olayım :A Bakalım ne olacak. Ben izlemeyeceğim ama :A
Onu da mı sen açmıştın. :eek: Neyse dediğin gibi o nazarlık olsun bu inşallah uzun soluklu olur. :Z

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bizim Hikaye tadı olsun harika olur :A
Bu arada biz böyle çekişme yaparken başkaları kapar :A kim açarsa açsın sorun değil. Son zamanlarda farklı farklı isimler kapıyor. İyi öylesi :A
Bizim Hikaye gibi sıcak bir havası olmaz başlarda ben biraz Yalancı hissi aldım, kasvetli falan olur diye korktum çok şükür daha naif gözüküyor. :A

Ben kendime yetecek kadarını depoladım zaten artık başkasına kaptırınca hiçbir şey hissetmemeye döndü olay, tabi onda üzülürüm kaptırırsam. :A

• Güldürdün

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Denk geldi açık şu anda, bakalım Safiye, Cemal'ini reytinglerde ezebilecek mi? :A
Safiye ve Fatma diyecektin glb :A
------

Yapma yapma diyene kadar alaydı elindne çakmağı :A
------

Ay bunlar 2 tane abi kardeş şeytan bune böyle ilk bölümden dellendim :A
------

Köpeği öldürdü pislkkk
------

@cookies İsmail tekrar gözüme girdi :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok güzel giderken şiddet dozunun artması, Ezo'nun köpeğinin bile öldürülmesi çok canımı sıktı. Bu kadar trajediye, şiddete hatta vahşete gerek var mıydı gerçekten ya?

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Penceresiz kaldım anne çalıor güzel bir dizi ama şiddet azalsa daha iyi olur 🚬🚬🚬🚬
------

Hangi kafa bu acaba kadını sarkıtıyo demirlikten yazık sana sevdacım😭😭

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Dizinin ilk 40 dakikası arkada açıktı da dinledim, arada baktım falan genel hatlarını biliyorum şu anda.

Dizi ilk başta güzel açtı, Ezo eğitimi için kaçıyor sonra boğa sahnesine geçtik ve arkada çalan şarkıyla birlikte gayet eğlenceli bir sahne olmuştu, hatta Aşk ve Mavi vibe'ı verdi. Aralarda komedi ve aşırı şiddete kaçmayan dram. Sonra Ezo'nun annesinin terzisinin geldiği sahne ve babaannesinin anlattıkları etkileyiciydi. Yani dram şiddetsiz de yapılabiliyormuş. Sonra yavaştan kasvete boğmaya başladılar işte. İlk Ayfer mi ne kıyafetleri yaktı sonra o gelen adam Ezo'ya bir tokat yapıştırıp kızı bayılttı ondan sonrası işte hiç normal değil, kimse bir köpek bacağını ısırdı diye silah çekip köpek vurmaz abi cidden bu denli saçmalıklara gerek var mı ya, hayır o köpeği öldürünce güzel bir halt mı işlemiş oluyorsunuz ya vahşettir bunun adı, sonra gelir Resul'ü Ezo evden kaçtı diye ona bağırır çağırır, baygın olmasaydı döverdi de zaten numara dedi. Sonra da Ezo köpeğine mezar kazar aaa ne büyük dram. Şu anda da Ezo'nun üstü başı dağınık, her yerinden kan gelmiş. 2 fragmandan zaten ne denli bir vasatlık olduğu anlaşılıyordu. Umarım ömrü Uzak Şehrin Masalı ve Yalancılar ve Mumları gibi olur, bu tür şeylere hiç mi hiç ihtiyacımız yok, umarım bir gün vasat ötesi senaristler ve NTC de anlar bunu...