serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,806
Puanı
1,060
sen güzellik düşmanı çıktın burada Carla için izleyen kaç kişi var biliyormusun :A :A
O güzelse ben kainat güzeliyim. :A @xemrexxx
------

Kız bu yeni gelen ecünnü tam benim hayallerime uygun senaryo yazılmış. :A
Zengin olgun ve taş adam hem hesabını ödedi hem hesap ödetti. :(
@xemrexxx

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: baron and xemrexxx

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
20 küsur mesajı görünce millet izledi ben geride kaldım düşüncesiyle girdim ama yine diziyle alakasız mesajlar gördüm. :)

Yeni sezona başlamadan önce "Elite Hikayeleri" izleyeyim dedim. "Omar, Ander ve Alexis" bölümü fazla bir katkı sağlamadı. "Nadia ve Guzman" bölümü de aynı şekildeydi. Diğerinden farklı olarak ilişkinin durumunu görmüş olduk.

"Guzman, Caye ve Rebe" bölümü kağıt üstünde saçma bir üçlüye sahip ama harika bir iş olmuş. Aşırı derece eğlendim bu bölümü izlerken. "Carla ve Samuel" bölümü beni benden aldı. Bu bölümden sonra yeni sezona hiç başlayasım gelmedi. 40 dakikada olsa Ester'i görmek beni pamuk gibi yaptı. Ester ve Danna Paola olmadan yeni sezonun tadının çıkacağını hiç sanmıyorum.

• Beğendim
Reactions: baron

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,436
Puanı
1,061
20 küsur mesajı görünce millet izledi ben geride kaldım düşüncesiyle girdim ama yine diziyle alakasız mesajlar gördüm. :)

Yeni sezona başlamadan önce "Elite Hikayeleri" izleyeyim dedim. "Omar, Ander ve Alexis" bölümü fazla bir katkı sağlamadı. "Nadia ve Guzman" bölümü de aynı şekildeydi. Diğerinden farklı olarak ilişkinin durumunu görmüş olduk.

"Guzman, Caye ve Rebe" bölümü kağıt üstünde saçma bir üçlüye sahip ama harika bir iş olmuş. Aşırı derece eğlendim bu bölümü izlerken. "Carla ve Samuel" bölümü beni benden aldı. Bu bölümden sonra yeni sezona hiç başlayasım gelmedi. 40 dakikada olsa Ester'i görmek beni pamuk gibi yaptı. Ester ve Danna Paola olmadan yeni sezonun tadının çıkacağını hiç sanmıyorum.
Bir üstteki mesajı gördüysen spoiler içinde bölümdeki sahneden bahsedilmiş, ilk sayfada yeni sezondaki olaylar ve karakterlerle ilgili benzetmeler var birkaç mesajda :)

Artık kurtulun şu üstte '2.sezon 8.bölüm' altında spoiler içinde bölüm yorumu tarzı mesaj olmazsa konuyla alakasız mesaj olur algısından, insanlar eğlenerek de yorum yapabilir 😂

4x5 i bitirdim detaylı yorumu komple bitince yaparım :)))

• Harika
Reactions: serhatt

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
4x5 i bitirdim detaylı yorumu komple bitince yaparım :)))
Ben çıktığı gün bitirdim ama böyle çoğunuzun yaptığı bölüm bölüm detaylı olarak yazmaya üşeniyorum bu yüzden sizin yorumlarınızı bekliyorum tartışmak için :X

İzlemesen bile pek çok şey kaybetmezsin yani 4 sezonun genel hikaye anlamında, ben Carla ve Samuel dışında diğerlerini hızlıca izledim pek sarmadılar.

• Beğendim
Reactions: xemrexxx

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
4. Sezonu bugün bitirdim. Bence şimdiye kadarki en rezil sezondu.

Guzman ve Ari hikayesi çok saçmaydı. Sürekli sardırdım. Aynı şekilde Samuel ve Ari de.

Her sezon Ander ve Omarın ayrılıp sezon finalinde barışmalarından bıkkınlık geldi.

Mensia ve Rebe olayı da sarmadı. Her sezon genişlikte sınıf atlıyor dizi. :A

Kayatana ve o prensden de bıkkınlık geldi.

Gözlerim Lu ve Carla'yı aradı. En çok da Lu'yu.
Nadia'yı da Zoom ile almışlar diziye. :A

Bu sezonu sara sara zor bitirdim. :D

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: xemrexxx and baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Guzman ve Ari hikayesi çok saçmaydı. Sürekli sardırdım. Aynı şekilde Samuel ve Ari de.
genel anlamda hikaye zayıftı ama mesela bu hikaye için ilk konuştukları gibi test sorularını öğrenmek için Ari ile çıksalaradı daha anlamlı olurdu,adam Nadia ile birlikte olmak için o kadar çok çabaladı ama ayrıldıktan 5dk sonra Arinin evinde./ISPOILER]

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1x1
İlk bölümü biraz önce izledim. Güzeldi, tam aradığım ergen lise dizisi hem de gizem unsurları var ama bazı karakterler çok iyi bazıları çok kötü huylu, bu biraz abartılı olmuş.

Bildiğim kadarıyla Avrupa'da liselerde hatta ilkokullarda başörtüsü yasağı yok, okul yönetiminin bunu istemesi aslında suç, hemen kabul etmemeliydi. Çok güzel mesajlar verildi bu arada... Oyuncular da tanıdık, Pretty Little Liars, Pİs Yedili ve Ölmek İçin 13 Sebep karışımı bir dizi gibi geldi bana :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
1x1
İlk bölümü biraz önce izledim. Güzeldi, tam aradığım ergen lise dizisi hem de gizem unsurları var ama bazı karakterler çok iyi bazıları çok kötü huylu, bu biraz abartılı olmuş.

Bildiğim kadarıyla Avrupa'da liselerde hatta ilkokullarda başörtüsü yasağı yok, okul yönetiminin bunu istemesi aslında suç, hemen kabul etmemeliydi. Çok güzel mesajlar verildi bu arada... Oyuncular da tanıdık, Pretty Little Liars, Pİs Yedili ve Ölmek İçin 13 Sebep karışımı bir dizi gibi geldi bana :)
İreliki bölümlerde çok açılıyor konu. :Z
Sevindim başlamana. :bhr:

• Harika
Reactions: mrt-06

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
1x1

Bu dizi tam senlik, izlememene şaşırdım. :A

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
1x1

Beklentini yükseltme derim, son sezonunu hiç beğenmedim. 4. sezonunu da izlemeyeceğim kesin gibi. :A