Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2x4

Yoğun olduğumdan epey yavaş ilerliyorum, epey güzel gidiyor dizi...
Samuel'in abisi hapisten çıktı, Polo yatırılması gereken parayı yatırdı. Ander'e de Maria'yı öldürdüğünü söyledi, Polo açığa çıkmasa bari...

Christian ortalıkta görünmüyor, tedavi diye kayboldu çocuk, ilk bölüm dışında göremedik.

Carla ve Samuel güzel ikili duruyor ama tabi ben Carla & Polo'cuyum. :bhr:

Nadia bu sezon kendini epey aştı, Guzman'la da araları epey iyiydi bu bölüm. :A

Sizden ses soluk yok, ben bu hafta bitireceğim hayırlısıyla. :A @Harunnn60 @Çiğdem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. Sezon

1.5 ayda bitirebildim bir sezonu, neyse tamamladık geç de olsa. Güzel bir sezon oldu, ilk sezonun gölgesinde kaldı gibi ama yine beğendim bir sezondu. 3. sezonu da şimdiden merakla bekliyoruz diyebilirim, 3 son olsa da olabilir gibi. Ama çoğu işe sezon veriyorsa, 4'ü de izlemek isterim. :Z
Carla dayanamadı ve Polo'yu itiraf etti. Polo ise bir kanıt bulunamadığı için serbest bırakıldı. Herkes şokta tabi, 3. sezon Polo'yu içeriye sokmak için uğraşmakla geçecek herhalde. Christian'ın dönüşü her şeyi değiştirebilir, sezon boyu yoktu zaten.

Guzman ve Samuel güçleri birleştirmiş, ters köşe oldu o son. :bhr:

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hemen üstte 2. sezon yorumum var, ne demek izlemiş miydin? :A

Sizin yüzünüzden 1.5 ayda bitti bir haftalık iş? :T:
2. Sezon

1.5 ayda bitirebildim bir sezonu, neyse tamamladık geç de olsa. Güzel bir sezon oldu, ilk sezonun gölgesinde kaldı gibi ama yine beğendim bir sezondu. 3. sezonu da şimdiden merakla bekliyoruz diyebilirim, 3 son olsa da olabilir gibi. Ama çoğu işe sezon veriyorsa, 4'ü de izlemek isterim. :Z
Carla dayanamadı ve Polo'yu itiraf etti. Polo ise bir kanıt bulunamadığı için serbest bırakıldı. Herkes şokta tabi, 3. sezon Polo'yu içeriye sokmak için uğraşmakla geçecek herhalde. Christian'ın dönüşü her şeyi değiştirebilir, sezon boyu yoktu zaten.

Guzman ve Samuel güçleri birleştirmiş, ters köşe oldu o son. :bhr:
2x4

Yoğun olduğumdan epey yavaş ilerliyorum, epey güzel gidiyor dizi...
Samuel'in abisi hapisten çıktı, Polo yatırılması gereken parayı yatırdı. Ander'e de Maria'yı öldürdüğünü söyledi, Polo açığa çıkmasa bari...

Christian ortalıkta görünmüyor, tedavi diye kayboldu çocuk, ilk bölüm dışında göremedik.

Carla ve Samuel güzel ikili duruyor ama tabi ben Carla & Polo'cuyum. :bhr:

Nadia bu sezon kendini epey aştı, Guzman'la da araları epey iyiydi bu bölüm. :A

Sizden ses soluk yok, ben bu hafta bitireceğim hayırlısıyla. :A @Harunnn60 @Çiğdem
Suçuda bize atmıs ayoll mezardan net bulamadık izlemeye :A :A :A @Harunnn60

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Ne zamana izliyoruz, haftaya başlayalım toptan? :Z @Forumdash @kerem
Ben erken bitireceğim gibi duruyor yani bugün değilse de yarın izleyeceğim ama hemen bitirmemeye çalışayım. :A Sizde haftasonuyken bugün yarın başlayın bence. Süresi 40-45 dk ve 8 bölüm hemen biter zaten. :Z
sana da tatil varsa gece izlenecek en iyi dizi sıcaaaak:A
Pazartesi başlıyoruz. :Z

Zaten virüsten dolayı 4 hafta boyunca bütün okul ve staj yerlerini kapattılar. Vaktim var neyse ki. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Harika
  • Beğendim
Reactions: Forumdash and kerem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı