Netflix Elite 2.Sezon Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
18 Mart 2012
168,949
97,481
1,061
İstanbul

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,285
42,495
1,061
Ankara
2x1

Sonunda başlayabildim, muhteşem başladı. :Z
Diziye yeni karakterler gelmiş. Lu'nun kardeşi daha doğrusu üvey kardeşi Valerio katılmış, değişik bir tip. Rebeca diye bir kız da katıldı, onu sevdim gibi.

Samuel'i pek sevmem ama kaybolmasına epey şaşırdım, ona ne yaptılar acep...

Polo'yu özlemişim. :bhr:

Christian tam her şeyi anlatacakken kaza yaptı, büyük ihtimal Carla'nın babasının işi. Christian sakat kalacak, ortamdan da uzklaştırıyorlar zaten. :(

Parti sahneleri epey güzeldi.

Nadia ve Omar'ın babası ölse, çok itici adam. İkisi de rahatlasa.

Başlangıç benden, devamını siz getirin lütfen. :bhr: 2. bölümü de bu gece izleyeceğim... @Çiğdem @Harunnn60

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,285
42,495
1,061
Ankara
2x4

Yoğun olduğumdan epey yavaş ilerliyorum, epey güzel gidiyor dizi...
Samuel'in abisi hapisten çıktı, Polo yatırılması gereken parayı yatırdı. Ander'e de Maria'yı öldürdüğünü söyledi, Polo açığa çıkmasa bari...

Christian ortalıkta görünmüyor, tedavi diye kayboldu çocuk, ilk bölüm dışında göremedik.

Carla ve Samuel güzel ikili duruyor ama tabi ben Carla & Polo'cuyum. :bhr:

Nadia bu sezon kendini epey aştı, Guzman'la da araları epey iyiydi bu bölüm. :A

Sizden ses soluk yok, ben bu hafta bitireceğim hayırlısıyla. :A @Harunnn60 @Çiğdem

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
73,285
42,495
1,061
Ankara
2. Sezon

1.5 ayda bitirebildim bir sezonu, neyse tamamladık geç de olsa. Güzel bir sezon oldu, ilk sezonun gölgesinde kaldı gibi ama yine beğendim bir sezondu. 3. sezonu da şimdiden merakla bekliyoruz diyebilirim, 3 son olsa da olabilir gibi. Ama çoğu işe sezon veriyorsa, 4'ü de izlemek isterim. :Z
Carla dayanamadı ve Polo'yu itiraf etti. Polo ise bir kanıt bulunamadığı için serbest bırakıldı. Herkes şokta tabi, 3. sezon Polo'yu içeriye sokmak için uğraşmakla geçecek herhalde. Christian'ın dönüşü her şeyi değiştirebilir, sezon boyu yoktu zaten.

Guzman ve Samuel güçleri birleştirmiş, ters köşe oldu o son. :bhr:

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
140,839
109,963
1,060
28
Giresun
Hemen üstte 2. sezon yorumum var, ne demek izlemiş miydin? :A

Sizin yüzünüzden 1.5 ayda bitti bir haftalık iş? :T:
2. Sezon

1.5 ayda bitirebildim bir sezonu, neyse tamamladık geç de olsa. Güzel bir sezon oldu, ilk sezonun gölgesinde kaldı gibi ama yine beğendim bir sezondu. 3. sezonu da şimdiden merakla bekliyoruz diyebilirim, 3 son olsa da olabilir gibi. Ama çoğu işe sezon veriyorsa, 4'ü de izlemek isterim. :Z
Carla dayanamadı ve Polo'yu itiraf etti. Polo ise bir kanıt bulunamadığı için serbest bırakıldı. Herkes şokta tabi, 3. sezon Polo'yu içeriye sokmak için uğraşmakla geçecek herhalde. Christian'ın dönüşü her şeyi değiştirebilir, sezon boyu yoktu zaten.

Guzman ve Samuel güçleri birleştirmiş, ters köşe oldu o son. :bhr:
2x4

Yoğun olduğumdan epey yavaş ilerliyorum, epey güzel gidiyor dizi...
Samuel'in abisi hapisten çıktı, Polo yatırılması gereken parayı yatırdı. Ander'e de Maria'yı öldürdüğünü söyledi, Polo açığa çıkmasa bari...

Christian ortalıkta görünmüyor, tedavi diye kayboldu çocuk, ilk bölüm dışında göremedik.

Carla ve Samuel güzel ikili duruyor ama tabi ben Carla & Polo'cuyum. :bhr:

Nadia bu sezon kendini epey aştı, Guzman'la da araları epey iyiydi bu bölüm. :A

Sizden ses soluk yok, ben bu hafta bitireceğim hayırlısıyla. :A @Harunnn60 @Çiğdem
Suçuda bize atmıs ayoll mezardan net bulamadık izlemeye :A :A :A @Harunnn60

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt