kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
nerdeyse @Çiğdem- kadar sempatik yeni bir alman keşfettim onuda kuma olarak almayı düşünüyorum :)

bu kız hakiki alman işte ..
kerem karpuzuda almanım diye geçiniyor? insan önce bir aynaya bakar o memlekete yakışıyormuyum diye? yakışmıyorsun işte terket oraları fazla kirletme :)
@kerem Daha adını bilmiyor zaten oturduğu yerin Alamanya olduğundan haberi yok :A Bu çakma Alamancıyı inş kovarlar bencede :A :A :A @Harunnn60
Ben Almanım diyen mi oldu? Adımı Almancı diye çıkaran sizsiniz. :A

Bu arada Alman şarkılarını hiç dinlemediğimi söylemiş miydim? :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
Çünkü ben başlı başına bir milletim zaten. Eşi benzerim yok benim çatla. :A
Dsn6tpUXcAUf8k0.jpeg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Haftalık bir yabancı dizide bu hafta Elite'yi seçtim, bayağı güzel seçim yapmışım. Pis Yedili dizisini hatırlamadı değil ana konunun başlangıcı. :A

İlk bölümü genel olarak beğendim, sürükleyici bir gençlik işi. Kızları güzel, oğlanları yakışıklı. İlk kez İspanyol dizisi izliyorum. :D
Samuel ve abisinden bayağı iş çıkar, özellikle abisi başımıza epey bela açacak gibi. Nadia tatlı kız, Filistinli. Guzman'ın oyununa gelmez umarım... Christian bayağı komik ve eğlenceli bir tip. :D

Marina'yı sevdim, AIDS hastası kendisi. Ölen kişi de Marina. :(

Marina'nın abisi Guzman itici mi çekici mi çözemedim. Guzman'ın sevgilisi güzel ama itici.

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1. BÖLÜM

Haftalık bir yabancı dizide bu hafta Elite'yi seçtim, bayağı güzel seçim yapmışım. Pis Yedili dizisini hatırlamadı değil ana konunun başlangıcı. :A

İlk bölümü genel olarak beğendim, sürükleyici bir gençlik işi. Kızları güzel, oğlanları yakışıklı. İlk kez İspanyol dizisi izliyorum. :D
Samuel ve abisinden bayağı iş çıkar, özellikle abisi başımıza epey bela açacak gibi. Nadia tatlı kız, Filistinli. Guzman'ın oyununa gelmez umarım... Christian bayağı komik ve eğlenceli bir tip. :D

Marina'yı sevdim, AIDS hastası kendisi. Ölen kişi de Marina. :(

Marina'nın abisi Guzman itici mi çekici mi çözemedim. Guzman'ın sevgilisi güzel ama itici.
Ooo seni burada görmek güzel yılın en iyi yeni dizisiydi :Z:Z:Z

Sende Guzmana hayran kalıcaksın bizim gibi @Harunnn60 @xemrexxx @Forumdash :A :A :A
images

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şu an 3. bölümdeyim, Guzman itici görünüyordu ilk bölümde ama şimdi yavaş yavaş hoşuma kaçmaya başladı. Nano da hoş ama en tatlısı Polo :bhr::A
Dizideki en düzgün kişi Guzman izledikçe dahada anlıcaksın cnm :A :A :A

Polo şey değilmi küpeli çocukle kız ecünnü sevgilisi o üçlüyü @xemrexxx seviyordu ikinizin aynı sevmesi normal zaten şaşırmadım :A :A :A @Harunnn60

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yarına bitiririm, bugün 4 dört bölüm izleyeyim. Yarın erken gelirsem işten biter de geç kalırsam salıya bitiririm. Yeni sezonu ne zamana? :Z
Onay aldını biliyoruzda tarih verilmedi sanırım :A

Sen bu oyuncuların oynadığı Soygun dizisini izlemişmiydin izlemediysen bundan sonra ona geç :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt