Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5.Bölüm @destere @xemrexxx
Aaa vlla şu dizide küpeli oğlan palo ve ecünnüsüz şu üçünden ve kapalı kızın arap abisiyle birlikte olan şu oğlan bu beşinden nefret ediyorum :A :A :A Bir de Guzmana havuzda sarkıntılık eden şu ecünnüye nekadar gıcık var dizide ayoll :F

Guzmanın kardeşi Nunonun kardeşiyle yatıyor ve oradan kalkıp gidip nunoyla öpüşüyor :F En son sahnede düşüp kafasını çarpmasına çok güldüm ve sevindim :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
6.Bölüm @destere @xemrexxx
Pallo ve küpeli oğlan şey ettiler ve ecünnü kız kıskandı ohh olsun ayoll nasılmış :A :A :A
Guzman ve kapalı kız sahneleri bu bölüm daha iyiydi Guzmana trip atmadı böyle olun işte ayoll :F

Evet bebeğin babası nunoymuş bu ecünnüyü kim öldürdü acaba Nuno ya da kardeşi ikisinden birisi gibi lanse ediliyor ama farklı birisi çıkabilir :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hangi birini dövsün guzmann bencede haklısın :) marinanın listesi kabarık daha bende sırada bekliyordum öldürülmemiş olsaydı keşke :)

bu gece beş altıyı bitiririm :)
inşallah beşinci altıncı bölüm senin pis dediğin benimse harika bulduğum sahnelerle bizi mest eder hogatha :)
Dua etde geberdi yoksa sende sopa yiyecektin vlla Guzmana karşı korumazdım seni
:A :A :A

5-6 İzledim seveceğin sahneler var evet izlede gör :A :A :A Kaldı iki bölüm yarın bitiririz eğer 5-6 ile gelirsen bu gece :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x5. Bölüm
beşte muhteşemdi her haliyle harika gidiyor dizi marina bizi mest etmeye devam ediyor:)

marinanın hıv virüsünü duymayan kalmadı kazma samuel sayesinde orda nadianın tepkisi berbattı
nadia sanki kendi ailesi düzgünmüş gibi marinaya çemkirirken guzmanın nadiaya senin kardeşinde hem ipne hemde uyuşturucu satıyor lafına kahkaha attım :)
lucresia yani lu nadia ile guzmanın uzaklaşmasından fırsat bulup guzmana havuzda tecavüz etti :)
asıl bölüm marinayla güzelleşti kız hem kardeşle iş pişiriyor hem abiyle bir ondan bir ona geçiş yapıyor
marinanın sayesinde carlanın baabsını soyan nano borçlarından kurtulacakmı acaba ve bu bölüm gördükki marinanın kafası zehir gibi çalışıyor vücudu kadar kafasıda güzzel kızın :)
christian ile polo carla ile üçlü yaaprken birbirleriyle sevişecek gidişat oraya doğru yakında bu oğlanlar carlayı bırakıp birbirlerine dalarlar :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x6. Bölüm

bu bölüm yine harikaydı heyecanlıydı muhteşemdi :)
demiştim bir önceki bölüm bu oğlanlar sonunda carlayı bırakıp birbirlerine yanaşacak diye:) sonunda carlayı bırakıp daldılar birbirlerine :)
carlada iki hergeleden kurtuldum diye sevinmesi gerekirken kıskançlık krizlerine girdi yazıklar olsun ona verdiğim değere :)
samuel ergeni bebelk kimden bebek kimden diye diye marinamın başının etini yedi sonunda tamda sınav esnasında abtırdı işleri olan öğretmene oldu
oysa öğretmen tehtitlere boyun eğmeyeceğini lu ya söylemişti ama geç kaldı yazık oldu vatandaşa :)
marina çocuğunu aldırmak için nunoyla gitti ama çocuğu aldırmaktan vazgeçti sanırımki nuno ona kaçma planlarından bahsediyordu ..
guzmanın babası evi soyup soğana çevirmiş öyle hapsi boylamıştı bakalım paçayı kurtaracakmı?
anderle omar arasındaki çiftleşme krizleri tam gaz devam ediyor omar zor durumda ailesi uyuşturucu sattığı için isyanlarda birde oğullarının şey olduğunu öğrenirlerse omarın yatacak yeri kalmayacak :)
son sahnede samuel nunoya artık yapalım bu işi derken sanırım saati fidye olarak kullanmaktan bahsediyordu demekki saat de işin içine girdiğine göre işler dahada karışacak ?

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x5. Bölüm
beşte muhteşemdi her haliyle harika gidiyor dizi marina bizi mest etmeye devam ediyor:)

marinanın hıv virüsünü duymayan kalmadı kazma samuel sayesinde orda nadianın tepkisi berbattı
nadia sanki kendi ailesi düzgünmüş gibi marinaya çemkirirken guzmanın nadiaya senin kardeşinde hem ipne hemde uyuşturucu satıyor lafına kahkaha attım :)
lucresia yani lu nadia ile guzmanın uzaklaşmasından fırsat bulup guzmana havuzda tecavüz etti :)
asıl bölüm marinayla güzelleşti kız hem kardeşle iş pişiriyor hem abiyle bir ondan bir ona geçiş yapıyor
marinanın sayesinde carlanın baabsını soyan nano borçlarından kurtulacakmı acaba ve bu bölüm gördükki marinanın kafası zehir gibi çalışıyor vücudu kadar kafasıda güzzel kızın :)
christian ile polo carla ile üçlü yaaprken birbirleriyle sevişecek gidişat oraya doğru yakında bu oğlanlar carlayı bırakıp birbirlerine dalarlar :)
Kızından erkeğine tek doğru düzgün olan Guzman :A :A :A @xemrexxx

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Okulun duşlarinda kızlarla sevişen Guzman mi doğru :eek: eee tabi duşta guzmanin totoyu görünce sapittin kabardin seni sapik.ss @destere @serhatt
Ecünnü kızlar bırakmıyor ayoll melek olsa yoldan çıkar :A :A :A

Uyuşturucu içmeyin diye öğütler veriyor kapalı kıza şarhoşken uzak durdu kız kardeşi için uğraşıyor bildiğin düzgün çocuk işte türk dizisi olsa şımarık züppe yaparlardı
:A :A :A @destere

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Final yorumuna geçmeden kısaca bir 7.bölümü değerlendirelim @destere @xemrexxx @ozgur2113
7.Bölüm
Guzman ve diğerlerin Nunolara saldırma sahnesi güzeldi Nunonun kardeşide Nunoya vurdu :A

Kapalı kızın babası çok gıcık ayoll ergenler isyankar olur diyince müdür kadın . Bunu öğretiyorsunuz diyor tövbe tövbe :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öncelikle @ozgur2113 @xemrexxx haklıymış ayoll İspanyol dizileri çoğalmalı buda çok güzeldi :Z:Z:Z

Maria ecünnüsünün 2.sezonda olmayacak olması bu dizinin en büyük artısıdır :A :A :A

8.Bölüm sezon finali @destere
Evet Palo öldürmüş tahmin edemediğimiz birisi çıkması lazımdı ve saçmada değil öldürüş sebebide mantıklı :A Yalnız o ödülü eline alınca Nunonun kardeşi öldürücek sandım sizde sandınız değilmi :A Nunonun kardeşi abisini hapise attırıyor ve sonrada küpeli oğlana kurtaralım diyor denizde cinayet silahı bakalım bulunurmu :A

Guzman ölecek diye korkuma öldüm ayoll :eek::eek::eek: tam düşecek gibi olurkan bende bir ekrana uzattım elimi kurtaracakmış gibi :F :F :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Öncelikle @ozgur2113 @xemrexxx haklıymış ayoll İspanyol dizileri çoğalmalı buda çok güzeldi :Z:Z:Z

Maria ecünnüsünün 2.sezonda olmayacak olması bu dizinin en büyük artısıdır :A :A :A

Evet Palo öldürmüş tahmin edemediğimiz birisi çıkması lazımdı ve saçmada değil öldürüş sebebide mantıklı :A Yalnız o ödülü eline alınca Nunonun kardeşi öldürücek sandım sizde sandınız değilmi :A Nunonun kardeşi abisini hapise attırıyor ve sonrada küpeli oğlana kurtaralım diyor denizde cinayet silahı bakalım bulunurmu :A

Guzman ölecek diye korkuma öldüm ayoll :eek::eek::eek: tam düşecek gibi olurkan bende bir ekrana uzattım elimi kurtaracakmış gibi :F :F :F
O kadar laf söyledin ama beğendin işte bak :A

Polo’nun çıkması sürpriz oldu ama haklı sebeple yaptı sevdiği kızın gönlünü almak için :A Güzel bağladılar :bhr:

Suçun Nano’nun üstüne kalması olmadı ama sevemedim zaten onu Denver gibi değil :A

Bir an ben de Guzman kendini atacak sandım ama tekrar o gıcık kızla olmasın Nadia ile olsun :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x6. Bölüm

bu bölüm yine harikaydı heyecanlıydı muhteşemdi :)
demiştim bir önceki bölüm bu oğlanlar sonunda carlayı bırakıp birbirlerine yanaşacak diye:) sonunda carlayı bırakıp daldılar birbirlerine :)
carlada iki hergeleden kurtuldum diye sevinmesi gerekirken kıskançlık krizlerine girdi yazıklar olsun ona verdiğim değere :)
samuel ergeni bebelk kimden bebek kimden diye diye marinamın başının etini yedi sonunda tamda sınav esnasında abtırdı işleri olan öğretmene oldu
oysa öğretmen tehtitlere boyun eğmeyeceğini lu ya söylemişti ama geç kaldı yazık oldu vatandaşa :)
marina çocuğunu aldırmak için nunoyla gitti ama çocuğu aldırmaktan vazgeçti sanırımki nuno ona kaçma planlarından bahsediyordu ..
guzmanın babası evi soyup soğana çevirmiş öyle hapsi boylamıştı bakalım paçayı kurtaracakmı?
anderle omar arasındaki çiftleşme krizleri tam gaz devam ediyor omar zor durumda ailesi uyuşturucu sattığı için isyanlarda birde oğullarının şey olduğunu öğrenirlerse omarın yatacak yeri kalmayacak :)
son sahnede samuel nunoya artık yapalım bu işi derken sanırım saati fidye olarak kullanmaktan bahsediyordu demekki saat de işin içine girdiğine göre işler dahada karışacak ?
Carla’nın erkekleri en sonunda birbirine kaldı Polo ne kadar iğrenç ya bildiğin çocuğu ayarttı :A Cristian da zavallı ünlü olacam diye :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O kadar laf söyledin ama beğendin işte bak :A

Polo’nun çıkması sürpriz oldu ama haklı sebeple yaptı sevdiği kızın gönlünü almak için :A Güzel bağladılar :bhr:

Suçun Nano’nun üstüne kalması olmadı ama sevemedim zaten onu Denver gibi değil :A

Bir an ben de Guzman kendini atacak sandım ama tekrar o gıcık kızla olmasın Nadia ile olsun :A
@xemrexxx ve kütük @MasacRE- izlediği dizilere tedbirli davranıyoruz cnm :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
@xemrexxx ve kütük @MasacRE- izlediği dizilere tedbirli davranıyoruz cnm :A :A :A
DrF8NI5X4AIyr5c.jpeg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x7. Bölüm

heyecanlıydı hareketliydi harikaydı nasıl geçtiğini anlamadım bile :)
ander omarla oynaşırken annesine yakalandı anne guzman ve oğlu anderin ricasını yerine getirirken nadia ile omarın babasının çıldırttı
nadiada babası tarafından okuldan alındı
okul müdiresinin lu'ya fırça atıp sınavdan atışıda güzeldi:)
fidye olayı heyecanlı sahnelere yol açtı özellikle guzman ve yanındaki veletlerin nunoyu dövmek için baskın yaptığı sahneler
devamında samuelin abisi nunonun sevdiği kızı hamile bırakışını öğrenişi ve anderin kuytuda kıstırılıp dayak yediği sahneler güzeldi
@Çiğdem- in guzman parlağı kendisini son anda can havliyle nadianın dükkanına atarak paçayı kurtardı yoksa çok dayak yiyecekti :)
marinanın ailesine isyanıda harikaydı .
lu ya da uzun ismiyle lucresia hem okul birincisi olamadı hem guzman tarafından dışlandı yazık oldu tombik kıza :)
carlanın hem güzel hemde şirret olduğunu bu bölüm görmüş olduk marinaya yaptığı tehtitleri savunmasamda kızın sert mizacınada saygı duyuyorum yani :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x8. Bölüm
Sezon Finali

üzücüde olsa muhteşem bir sezon finaliydi..
carla sen tam bir o...... yaylanın çimeninde o.... yaylanın çimeninde kuzu yayılır kuzuuu.. :)
sezon finaline carla damga vurdu herkesi parmağında oynatıyor kız daha doğrusu herkese parmak atıyor ama millet halinden memnun:)
parmaklarsa carla parmakalsın diyip susuyorlar:)
polo şerefsizi carlaya yaranmak için güzelim marinaya kıydı marinanın ölüm sahnesi harika çekilmişti kızı bir dahaki sezon göremeyecek olmak üzücü
yine carla poloyu kullanıp atarken aynı zamanda pençesini christian oğlanına taktı hem suça ortak etti hem susturdu christian kendine giren kazıktan habersiz carlanın parmak şıklatmasını bekliyor? tam bir sahibesinin finosu oldu oğlancık :)
ergen oğlancık samuelinde katkısıyla tüm suç nanoda kaldı şimdi parada yok vatandaşta, saatte yok, kazığı yutmuş vaziyette hapiste gün tamamlayacak:)
nadia okulda kalacak gibi , babasına resti çekişi güzeldi
omar tombalağıda nadiaya destek çıkmak için babasına tavır alışı iyi sahnelerdendi

muhteşem bir ilk sezondu darısı ikinci sezona diziye başlarken bu kadar güzel bir dizi izleyeceğimi tahmin etmiyordum heleki liseli ergenleri konu aldığını öğrenince diziye çekinerek başladım ama herşeyiyle dörtdörtlüktü ..
böyle muhteşem bir diziyi gizlice gözlerden ırak izleyip sıvışan @xemrexxx ve @ozgur2113 de kınıyoruz hatta telin ediyoruz ve de lanetliyoruz :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Carla’nın erkekleri en sonunda birbirine kaldı Polo ne kadar iğrenç ya bildiğin çocuğu ayarttı :A Cristian da zavallı ünlü olacam diye :A

marinanın ikinci sezon olmayacak olması üzücü ama carla, lu ve nadia ile teselli buluruz artık :) yapacak bişey yok giden gitti kalanların ömrü bol olsun :)
carla son iki bölüm resmen şeytanlaştı daha önümüzdeki sezon kırk kişiyi birbirine doğratır kız ardına bakmadan çekip gider o kapasite var carlamda :) :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
1x8. Bölüm
Sezon Finali

üzücüde olsa muhteşem bir sezon finaliydi..
carla sen tam bir o...... yaylanın çimeninde o.... yaylanın çimeninde kuzu yayılır kuzuuu.. :)
sezon finaline carla damga vurdu herkesi parmağında oynatıyor kız daha doğrusu herkese parmak atıyor ama millet halinden memnun:)
parmaklarsa carla parmakalsın diyip susuyorlar:)
polo şerefsizi carlaya yaranmak için güzelim marinaya kıydı marinanın ölüm sahnesi harika çekilmişti kızı bir dahaki sezon göremeyecek olmak üzücü
yine carla poloyu kullanıp atarken aynı zamanda pençesini christian oğlanına taktı hem suça ortak etti hem susturdu christian kendine giren kazıktan habersiz carlanın parmak şıklatmasını bekliyor? tam bir sahibesinin finosu oldu oğlancık :)
ergen oğlancık samuelinde katkısıyla tüm suç nanoda kaldı şimdi parada yok vatandaşta, saatte yok, kazığı yutmuş vaziyette hapiste gün tamamlayacak:)
nadia okulda kalacak gibi , babasına resti çekişi güzeldi
omar tombalağıda nadiaya destek çıkmak için babasına tavır alışı iyi sahnelerdendi

muhteşem bir ilk sezondu darısı ikinci sezona diziye başlarken bu kadar güzel bir dizi izleyeceğimi tahmin etmiyordum heleki liseli ergenleri konu aldığını öğrenince diziye çekinerek başladım ama herşeyiyle dörtdörtlüktü ..
böyle muhteşem bir diziyi gizlice gözlerden ırak izleyip sıvışan @xemrexxx ve @ozgur2113 de kınıyoruz hatta telin ediyoruz ve de lanetliyoruz :)
Telin ne la(b)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
marinanın ikinci sezon olmayacak olması üzücü ama carla, lu ve nadia ile teselli buluruz artık :) yapacak bişey yok giden gitti kalanların ömrü bol olsun :)
carla son iki bölüm resmen şeytanlaştı daha önümüzdeki sezon kırk kişiyi birbirine doğratır kız ardına bakmadan çekip gider o kapasite var carlamda :) :)
@destere de başladı Giresuncaya üzüm üzüme baka baka demişler :A :A :A @ozgur2113

Marianın olmaması avantaj Guzman olmasaydı asıl diziden bende giderdim :A :A :A

Bu arada Müslümanlarada biraz gönderme var :A
Gevur oğlanın ailesi çok noral karşılıyor Arap baba karşılamıyor burada Müslümanlara biraz giydirmişler ki başarılıda yapmışlar ben bile arap babaya sinirlendim escinselliği desteklemedim halde :F