'Elimi Bırakma' ve 'Benim Adım Melek' Ukrayna'da!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT 1'in sevilen dizilerinden olan 'Elimi Bırakma' ve 'Benim Adım Melek' Ukrayna'da yayına girecek!

Elimi_B%C4%B1rakma.jpg

Yapımcılığını Üs Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert'in paylaştığı Elimi Bırakma ve başrollerinde Nehir Erdoğan, Kutsi,Şerif Sezer, Mehmet Çevik, Mustafa Mert Koç ve Rabia Soytürk’ün yer aldığı Benim Adım Melek Ukrayna'da yayına girmeye hazırlanıyor.

Her iki dizinin dağıtımını üstlenen MISTCO'nun genel müdürü Ayşegül Tüzün yapılan anlaşmanın ardından "Inter UA'yle olan ilk anlaşmamızdan dolayı mutluyuz. Benim Adım Melek, büyük rekabete rağmen Türkiye'de iyi iş çıkarıyor ve uluslarası satış beklentimiz yüksek. Elimi Bırakma ise halen en talep gören içeriklerimizden birisi ve şimdiye kadar 30'dan fazla ülkeye satıldı," ifadelerini kullandı.

Benim_Ad%C4%B1m_Melek.jpg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,580
Puanı
1,060
İkisi de yapım şirketinin ilk işleri olmalarına rağmen iyi iş çıkarıyorlar.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Elimi Bırakma şuan devam ediyor olabilirdi, kanalın yayın gününü değiştirmesi sonucu bitti. Kanalı idare etmişti baya...

Benim Adım Melek ise Çarşamba günü için gayet iyi gidiyor, yurt dışı satışları da var. 2 sezon net gider.