'Elbet Bir Gün' Final Yapıyor! | FOX

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Star'a verse 2. sezon garantiydi şimdi. :A

Medyapım'ın bütün dizilerini bir kanala vermesine bende sinir oluyorum. Başka kanalda tutabilme ihtimali daha yüksekti kesinlikle. Özellikle Kanal D ve Show'da.
------

Şuan baktım, Derin oynuyormuş orada? Ne alaka? (b)
Aman Allah korusun Star'da 1 falan alırdı. :A

Med&FOX zamanında çok güzel işlere imza attılar. Bizim Hikaye gün 1.'si oluyordu, Kadın haftalıkta ilk 3'e oynuyordu, Yasak Elma'nın hatrı sayılır bir kitlesi vardı ama artık öyle değil, Yasak Elma bir millet alıştığı için izleniyor. Show ve Kanal D'ye yeniden çalışmalılar. Sadakatsiz'in başarısı da ortada. Hadi Anne'yle çok güzel gittiler ama Star batık desek elbet bir gün Star da Kanal D gibi düzelecek ve o zaman Star'a da çalışmaları güzel olur.

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bence Foxun bu durumu sonrası ilişkilerini tekrar düşünmesi gerektiğini anlamıştır :A
Sanmıyorum, diğerlerine oranla FOX parayı basmaya devam ederse bu durum değişmez. Her ne kadar bu sezonki diziler hüsrana uğramış olsa da ortada 5 sezondur pazartesiyi sırtlayan bir Yasak Elma var hala. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Sanmıyorum, diğerlerine oranla FOX parayı basmaya devam ederse bu durum değişmez. Her ne kadar bu sezonki diziler hüsrana uğramış olsa da ortada 5 sezondur pazartesiyi sırtlayan bir Yasak Elma var hala. :A
O zaman Foxu bu kadar dizi almama konusunda ikna etmeli. Bu kadar dizi alınca iyi tanıtım tekrar yapamıyor çünkü bir sürü yeni iş var :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Aman Allah korusun Star'da 1 falan alırdı. :A

Med&FOX zamanında çok güzel işlere imza attılar. Bizim Hikaye gün 1.'si oluyordu, Kadın haftalıkta ilk 3'e oynuyordu, Yasak Elma'nın hatrı sayılır bir kitlesi vardı ama artık öyle değil, Yasak Elma bir millet alıştığı için izleniyor. Show ve Kanal D'ye yeniden çalışmalılar. Sadakatsiz'in başarısı da ortada. Hadi Anne'yle çok güzel gittiler ama Star batık desek elbet bir gün Star da Kanal D gibi düzelecek ve o zaman Star'a da çalışmaları güzel olur.
Hazır Ay Yapım ile Kanal D birbirlerine ilaç olmuşken, Medyapım da eski kankası Show'a dönsün. Doktorlar, AFK gibi projelere hasretiz hala. :A

• Harika
Reactions: slhttnmtl

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
O zaman Foxu bu kadar dizi almama konusunda ikna etmeli. Bu kadar dizi alınca iyi tanıtım tekrar yapamıyor çünkü bir sürü yeni iş var :A
Açgözlülüğün sınırı yok maalesef. :A #UyanFatihAksoy
------

Bence yeni AFK yapsınlar Hazal zengin kadıjı oynasın. :Z
Ha bu sefer erkek tarafı fakir olsun diyorsun yani? :A

maxresdefault.jpg

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Esas erkeğin ablası nasıl başrol olacak? Herkes bi' Ezgi Mola değil şimdi. :A
O dizinin asıl başrolü Ezgi Mola olduğu için olabilir mi. :A

Esas erkeğimiz ve fakir kızımızın çevresinde bir hikaye görecek ama şöyle biraz görümce olacak, o ve sevgilisi üzerinden de hikaye yürüyecek vb. 4 başrollü diziler gibi düşün işte, AşkMİ gibi. :A

• Güldürdün

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Arkadaşlar dizinin kanalla alakası yok .Dizi hangı kanalda olursa sevilmedı bu.yani tutmadı .Kanalla alakası yok.Fox da 2007 gıbı atvye benzemeye basladı.fox eskisi gibi az öz yapsa daha iyi olur..
------

Dizi tutmadı diye sevilmedı diye kanalla alakası yok onun örnekleı çook.Kurtlar vadısı her kanalda izlendi kanallarla alakası yook dizi begenildi sevildi
------

Dizi tutmadı diye sevilmedı diye kanalla alakası yok onun örnekleı çook.Kurtlar vadısı her kanalda izlendi kanallarla alakası yook dizi begenildi sevildi