Elçin Sangu: "Allah Belasını Versin Dediğim Ünlüler Var!"

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
elcinsangu.sozcumagazin_16_9_1637242994.jpeg

Son olarak 'Yalancılar ve Mumları' dizisiyle ekranda olan Elçin Sangu'dan dikkat çeken açıklamalar!

'İbrahim Selim'le Bu Gece' programının son bölümüne konuk olan Sangu, "Yolda yürürken karşıma çıksa yolumu değiştiririm dediğin ünlü var mı?" sorusuna "Sokakta görsem yolumu değiştireceğim çok insan var. 'Allah belasını versin, sektörden silinir inşallah. Bu niye böyle paralar kazanıyor' dediğim ünlüler de var" yanıtını vererek dikkat çekici bir açıklamaya imza attı.

Öte yandan Sangu, kendisini büyük üne kavuşturan 'Kiralık Aşk' dizisiyle ilgili de şu itirafı yaptı:
"Kiralık Aşk'ı ben iki kez reddettim. Ümmü Burhan (dönemin Star TV drama direktörü) ikna etmeseydi ben şu an yoktum yani, öyle söyleyeyim. Ümmü Hanım bana 'Kızım ne kaybedeceksin? Senin çok çocuksu bir enerjin var. Bunu ekranda kimse görmedi. Nereye kadar dram? Bunu dene en azından. En fazla romantik komedi denemiş olursun’ dedi. Ben öyle girdim o işe."

• Güldürdün
Reactions: cookies

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İşte kendini olmadiğin insan gibi gösterdiğin için hiç bi zaman dizilerin tutmayacak:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
O değil de kariyerindeki tek tutan diziyi kabul etmemesine daha çok şaşırdım. :A Neyse ki o dönem etrafında akıllı birileri varmış şimdiki halini de görüyoruz. :A