Ekranların Yeni Polisiye Dizisi: "Çember"

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Ekranların Yeni Polisiye Dizisi: "Çember"

1471431251348.jpg

2016 yılının sonuna gelirken, 2017 yılında çıkacak olan dizilerin listesi yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

Son olarak 'Kanıt' dizisinin yapım ve yönetmenliğini üstlenen Abdullah Oğuz "Çember" adlı yeni bir polisiye dizisi için kolları sıvadı. Dizinin başrollerinde 'Kızılelma', 'Ne Münasebet' ve 'Aile İşi'nde rol alan Pelin Akil ile 'Arka Sıradakiler', 'Boynu Bükükler' ve 'Kaderimin Yazıldığı Gün'de rol alan Anıl Altan yer alacak. Ünlü dizi oyuncuları geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturup hayatlarını birleştirmişlerdi.

Hazırlıkları devam eden dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz belli değil.
Orijinal formatta oku

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Ayy süperr ikisinide çok seviyorum ben kesin izlerim:D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çocuk kesinlikle itici gerçek hayatta da... Kızın üstünden prim yapacak gibi duruyor:A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'den sonra evli çiftlerin aynı projede yer alması moda olacak sanırım. Geçtiğimiz günlerde de Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal ile aynı projede yer alabileceğini açıklamıştı.

Burada Halit'i övüp Kenan'ı yermiş gibi oldum ama neyse, doğruya doğru. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
:F:Fbak nelerde takip ediyor yaa
Etmiyorum ben de kardeşim tvye snap kurmuş ordan izliyor. ee bende arada bakıyorum sevdiğim unlulere :A

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'den sonra evli çiftlerin aynı projede yer alması moda olacak sanırım. Geçtiğimiz günlerde de Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal ile aynı projede yer alabileceğini açıklamıştı.

Burada Halit'i övüp Kenan'ı yermiş gibi oldum ama neyse, doğruya doğru. :)
Kenan önce istememiş haberleri üzerine açıklama yapmiştir :A Kenan görse bu yorumunu hiç üzerine bile alınmaz :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Polisiye falan fark etmez o zaman, ben bunun için hiç haz etmediğim bilim - kurgu bile izlerim. :))

kaç kez dedim lucifer a başla diye:) bende konuya ilk baktığımda uzak durmuştm sonra chloe yu görünce dalış o dalış hala çıkamadım bir kırk sezon sürsede çıkmaya niyetim yok :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kaç kez dedim lucifer a başla diye:) bende konuya ilk baktığımda uzak durmuştm sonra chloe yu görünce dalış o dalış hala çıkamadım bir kırk sezon sürsede çıkmaya niyetim yok :)
İlk önce şunu yazayım hızlıca, sen konuşmanın ortasında sap gibi bırakıp gidiyorsun insanı hemen. :) Sabah seni Lagertha'mın dönüşüne etiketlemiştim yani Vikings'in ara sezondan döndüğüne, izledin mi bari? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlk önce şunu yazayım hızlıca, sen konuşmanın ortasında sap gibi bırakıp gidiyorsun hemen. :) Sabah seni Lagertha'mın dönüşüne etiketlemiştim yani Vikings'in ara sezondan döndüğüne, izledin mi bari? :)

iyiki hızlı yazmışsın :) vikings yeni sezon başladımıki hangi ara sezondan bahsediyorsun ben yeni sezonu bekliyordum :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
iyiki hızlı yazmışsın :) vikings yeni sezon başladımıki hangi ara sezondan bahsediyorsun ben yeni sezonu bekliyordum :)
4. sezon 10. bölümle sezona ara vermişti, sen de tüm bölümleri izlemiştin. Dördüncü sezonun kalan bölümleriyle geri döndü işte. Ulan dizi başlayıp bitse haberin olmayacak, bazen imreniyorum şu gamsızlığına. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4. sezon 10. bölümle sezona ara vermişti, sen de tüm bölümleri izlemiştin. Dördüncü sezonun kalan bölümleriyle geri döndü işte. Ulan dizi başlayıp bitse haberin olmayacak, bazen imreniyorum şu gamsızlığına. :)

ben sezon bitmişti diye hatırlıyorum ara verdiğinin farkında bile değildim ama güzel olmuş yani geride kalmamışım sözkonusu vikings se zaten geride kalsaydımda iki günde 20 bölüm izler size yetişirdim :)