Ekim 2020 TV Raporu | Hangi Diziler Güvende, Hangileri Tehlikede?

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,949
Puanı
610
Menajerimi Ara'nın yeşil alanda görmek çok güzel.Hak ettiği reytinglere biraz geç ulaşmış olsa da daha artacağına ümit ediyorum...

Sefirin Kızı kanalı üstleniyor.Gercekten pazartesi yapımları çok güzel reytingleri kardeş payı yapıyorlar..Umarım haftanın geri kalan günleri de pazartesi gibi reytingleri güzel paylaşırlar...Sonuçta bir diziyi izlemiyorsak bitmesini istemek saçma olur çünkü ondan ekmek yiyen insanları da düşünmek lazım... Umarım artık her kanal güzel reytingler alırlar...

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Tüm izlediğim diziler yeşil alanda sevindim. Masumlar Apartmanı sadakatsiz mucize doktor kırmızı oda menajerimi ara iyiler.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Çok güzel bir liste olmuş. Takip etmek zevkli olacak.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,908
Puanı
1,061
Bu haftaki oranlar benim dediğimi doğruluyor, 7 reytinge kadar düşmüş. Kadın da bir ara 7 reytinge düşünce neler dediğini unutmadık. Hadi şimdi aynısını izlediğin diziye yap. :A

Güzel bir yazı olmuş @Aserat ama bence şu an Hekimoğlu sarıda değil bence durumu sıkıntılı turuncu alan diyelim Ayrıca Sadakatsiz sonrası kanalın sevinçten göbek attığına eminim ama kanıtlayamam :A
Sadakatsiz ve Arka Sokaklar dışında iyi reyting alan dizisi yok o yüzden geçen sezon yüzünü güldüren diziye sebat edeceklerini düşünüyorum endişelenme. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
Yeşil alandaki dizilerden 2 tanesi gelecek ay final yapar :A @Aserat
EXcUSVJXYAIxPNr.jpg