Eintracht Frankurt - Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi 21-22 Sezonu - 1. Hafta Maçı

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Her zamanki gibi kadim dostum.. :bhr:
şu anda ülke puanına ihtiyacımız var
------

@DarkLegenD ile konuyu yine mahvettiniz. :A Fenerbahçe taraftarı olarak sessiz sessiz duruyoruz ama sanırım bizim de sahneye çıkmamızın vakti geliyor. :A @Gerekli24 gibi olun, @Tolstoyevski gibi olun, centilmen olun. :A
ülke puanındayız yerlerdeyiz uefa konferans liginde oynamak isiyorsa bir o ligte oynamamız eksik olur

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
@DarkLegenD ile konuyu yine mahvettiniz. :A Fenerbahçe taraftarı olarak sessiz sessiz duruyoruz ama sanırım bizim de sahneye çıkmamızın vakti geliyor. :A @Gerekli24 gibi olun, @Tolstoyevski gibi olun, centilmen olun. :A
Ben istiyorum ki Fenerbahçe gruptan çıksın en az çeyrek final görsün böyle potansiyeli var bence. Galatasaray gruptan dolayı emin değilim ama onlarda bence en kötü 3. olurlar konferansa gider. Oraya giderse Galatasaray da iş yapar.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Araf

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ben istiyorum ki Fenerbahçe gruptan çıksın en az çeyrek final görsün böyle potansiyeli var bence. Galatasaray gruptan dolayı emin değilim ama onlarda bence en kötü 3. olurlar konferansa gider. Oraya giderse Galatasaray da iş yapar.
@Araf inanma bu adama. :A Fenerbahçe daha fazla maç yapsın ki ligdeki performansı etkilensin istiyor. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
şu anda ülke puanına ihtiyacımız var
------

ülke puanındayız yerlerdeyiz uefa konferans liginde oynamak isiyorsa bir o ligte oynamamız eksik olur
İki mantıklı yorum.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Son düzenleme:

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
O kadar orta saha arasından yine düştük Mert Hakan'a. İnşallah iyi performans gösterir. :A

Diğer isimler şaşırtıcı değil, bekliyoruz. :)

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,218
Puanı
1,060
Rossi ve Ferdi oyundan çıkmalı...
Rossi ye 1.dk da kaçırdığından sonra ettiğim küfürlerle kitap yazılır...

Bence Fenerbahçe 1 gömlek üstün Frankurttan..... İkinci yarı ufak dokunuşlarla alırız diye düşünüyorum.

Not: Şu Almanlar Bira içerek izliyor ya maçları...İmreniyorum valla.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,716
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Uzun zamandır bu kadar keyif veren bir Fenerbahçe hatırlamıyorum. Daum dönemi, Zico dönemi Fenerbahçesi geri döndü adeta.

Çok basit bir yol yemek kötü oldu ama bu performansı ikinci yarıya taşırsak alırız maçı. :Z

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok iyi oynuyoruz, işte izlemek istediğimiz Fenerbahçe bu! Gol atıp çekilmedik, aksine baskı yapıp gol pozisyonu kovaladık. Savunmada da çok iyi bir oyun ortaya koyuyoruz ama tabii çok derin bir boşluk verip gol de yiyebiliyoruz, orası ayrı konu. Rossi'nin ilk bulduğu pozisyonda nefis bir şekilde sarkıp gol atsa ilk dakikalarda rakip o an dağılabilirdi ama olmadı. Çok basit bir şekilde vurdu, gol olmadı

Valencia çok ciddi efor sarf ediyor, mücadele ediyor. Mesut da aynı şekilde çok iyi. Stoperlerimiz çok iyi mücadele ediyor. Umarım Valencia ile Mesut'u çıkarmaz ikinci yarıda hoca, ikisinin çıkması demek hücumun azalması demek. Şu anda iyiyiz, belki ikinci yarıda yapılacak değişiklikler daha da etkiler oyunu. Oyunumuz iyi ama bitiriciliğimiz daha iyi olmalı, savunmada da açık vermemeliyiz.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Fener yine pozisyonları Serdar/Rossi - Szalai/Ferdi arasından veriyor. 3-4-3 oynayan bir takım için normal bunlar. O şekilde savunma yapmak zordur. Koca bir transfer döneminde 3454 tane daha orta saha ve Sörloth peşinde koşana kadar nasıl kanat bek almadılar şaşıyorum. Ligde bunu yapacak takım azdır da Avrupa'da o defansı maden gibi işlemeleri yüksek.