Eintracht Frankurt - Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi 21-22 Sezonu - 1. Hafta Maçı

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kevin Trapp şöyle bir açıklama yapmış: "Penaltıyı kurtardığım için çok rahatladım, yoksa Fenerbahçe hak etmediği bir galibiyet alacaktı." (Sporx)

İstatistiklere bakalım:

Oyunun büyük bir bölümüne hakimdik ama kalkıp böyle ilginç bir açıklama yapabiliyor. Yoksa siz mi hak etmiştiniz? :D

@xdragxx, @HeisenBerg, @batuhankaralar, @bazinga, @emreemreu, @Dosi, @12.Adam, @The_Erinch, @eskici ve diğer Fenerbahçe taraftarları.
İstatistikler Frankurt'un bizim Dortmund maçına benziyor. Beraberlik olduğunu düşünebilir.

• Güldürdün
Reactions: Araf

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Utanmasa galibiyeti kendilerinin hak ettiğini söylyeyecek. Oyunun büyük bir bölümünü hükmettik, özellikle ilk yarı. :D
Maçı izlemedim ama ikinci yarı pek etkili değilmişsiniz galiba ilk yarı iyi oynadığınızı duydum. Galiba iyi oynarken gölü yiyince ters tepmiş veya sürekli yüksek tempoda kalamadınız. Biz de Dortmund maçında gole kadar çok iyi oynuyorduk yiyince değişti iş. Bu arada pas istatistikleri neden bu kadar düşük iki takımın da :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Maçı izlemedim ama ikinci yarı pek etkili değilmişsiniz galiba ilk yarı iyi oynadığınızı duydum. Galiba iyi oynarken gölü yiyince ters tepmiş veya sürekli yüksek tempoda kalamadınız. Biz de Dortmund maçında gole kadar çok iyi oynuyorduk yiyince değişti iş. Bu arada pas istatistikleri neden bu kadar düşük iki takımın da :A
Rossi'nin ilk dakikalarda o gelen topu kalecinin üzerine değil, kaleye vurmuş ve gol atmış olsa, şu anda işler değişirdi. Ayrıca bir de kaçan penaltı ve Berisha'nın önden çıkması vardı ki, o da ayrı bir olay. Yani maçta üç kırılam anı oldu, her şey farklı olabilirdi. :D

• Beğendim
Reactions: Gerekli24