EGO'nun Çekimleri Başladı! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Konu Editörü
Katılım
26 Ağustos 2017
Mesajlar
66,337
Reaksiyon puanı
51,331
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ego (1).JPG


FOX'un merakla beklenen Pastel Film imzalı yeni dizisi EGO'nun çekimleri başladı!

Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği, senaryosunu Can Sinan süpervizörlüğünde Erkan Birgören ve Tuna Görgün’ün kaleme aldığı; Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk'u başrolünü paylaştığı dizinin çekimleri bugün Antalya'da başladı.

Kadrosunda Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Tuna Orhan, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü gibi isimlerin yer aldığı dizinin genel hikayesi ise şöyle:
Elif’le (Demirbulut) Erhan (Duymaz) birbirlerini çok seven nişanlı bir çifttir ve hayattan en büyük beklentileri evlenip, mutlu bir yuva kurmaktır. Yaşantılarının rutini, Erhan’ın trajik aldanışı ile bozulur ve Erhan, ödenmesi çok güç bir borç yüküyle karşı karşıya kalır. Birlikte gittikleri, Erhan’ın iş gezisinde aldıkları bu haberle hayatları da psikolojileri de alt üst olacaktır. Ödemeleri neredeyse imkansız olan borç hayatlarını kabusa çevirmişken, Erhan’ın patronu Sibel’in (Pamuk) yaptığı teklif hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir…
2x0a3nv.jpg

EGO, yakında FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş
 
Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Ahmed

Emekli
Katılım
12 Eylül 2013
Mesajlar
24,886
Reaksiyon puanı
15,751
Puanı
1,060
Alperen Duymaz görüntü olarak en beğendiğim oyunculardan birisiydi, amma tüm enerjisi kaybolmuş ve çok değişmiş. Yeni halini beğenmedim.

Ayrıca bu dizinin tutmayacağı aşırı belli.
 

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Konu Editörü
Katılım
26 Ağustos 2017
Mesajlar
66,337
Reaksiyon puanı
51,331
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Üzücü
Reactions: serhatt