EGO - Tanıtım Fragmanı | FOX - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
3g8ahab.jpg

FOX'un merakla beklenen Pastel Film imzalı yeni dizisi EGO'nun tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği, senaryosunu Can Sinan süpervizörlüğünde Erkan Birgören ve Tuna Görgün’ün kaleme aldığı dizinin başrolünü sevilen oyuncular Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk paylaşıyor.

EGO, yakında FOX'ta!

• Harika
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Hızlı başlayıp erken sönecek bir iş gibi duruyor. Reytinglerde de aynısının olması muhtemel.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Oyuncu kadrosu: Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Tuna Orhan, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü

Konu:
Erhan (Alperen Duymaz) ile Elif (Rüya Helin Demirbulut) birbirlerini çok seven nişanlı bir çifttir ve hayattan en büyük beklentileri evlenip, mutlu bir yuva kurmaktır. Yaşantılarının rutini, Erhan’ın trajik aldanışı ile bozulur ve Erhan, ödenmesi çok güç bir borç yüküyle karşı karşıya kalır. Birlikte gittikleri, Erhan’ın iş gezisinde aldıkları bu haberle hayatları da psikolojileri de alt üst olacaktır. Ödemeleri neredeyse imkansız olan borç hayatlarını kabusa çevirmişken, Erhan’ın patronu Sibel’in (Melisa Aslı Pamuk) yaptığı teklif hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir…

Diziden ilk kareler:
FlVQ4ibXgAAtOS2

FlVQ45eXoAEXeys
FlVQ5STWIAAw6dC
FlVQ5xnXEAYqUxU
FlVQ6EJXgAMhcCz
FlVQ6d8XEAQiO9I

• Beğendim
Reactions: Angelica

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı