'EGO' Dizisinde Başroller Arasında Tartışma Yaşandı!

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
3g8ahab.jpg

Tartışma yaşandı, başroller gerilim yaşadı.

Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği, senaryosunu Can Sinan süpervizörlüğünde Erkan Birgören ve Tuna Görgün’ün kaleme aldığı, dizinin başrolünü sevilen oyuncular Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk'un paylaştığı dizide iki başrol arasında gerilim yaşandı. Gerginliği yaratan isim Alperen Duymaz oldu. Duymaz, Pamuk’a çekime geç geldiğini belirterek çıkıştı. Yapımcı hemen araya girdi ve onları barıştırdı.

EGO, ilk bölümüyle yakında FOX'ta.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• İlginç
Reactions: Angelica

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Neyse ki konu tatlıya bağlanmış. 🙏🏽❤

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Ben pek inanmadım daha öncede başka dizide de partnerlerdi o zaman sorun çıkmadı da şimdi mi sorun çıkıyor ama takipten çıkma meseleside var bilemedim ben pek inanmadım bu habere ya

Son düzenleme:

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Alperen açıklama yaptı, umarım barışırlar. Tatlıya bağlanır ve tekrarlanmaz.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Duymaz'ın yeni açıklaması: @Angelica

“Herkese Merhabalar, bilindiği üzere partnerim Melisa Aslı Pamuk ile yorucu set ortamında karşılıklı olarak yaşamış olduğumuz gerginlikten dolayı mesleki olarak bir tartışma yaşadık. Sosyal medyada yapmış olduğum açıklamanın amacı, yaşamış olduğumuz olayın, bizler bir açıklama yapmamış olmamıza rağmen, yalan yanlış ve gerçek dışı şekilde haber yapılmasından dolayı kendi tarafımdan açıklama yapmaktı. Ancak yapmış olduğum açıklama bazı televizyon programları ve sosyal medya hesaplarında, Melisa Aslı Pamuk ile aramızda geçen olayın tamamen dışına saptırılmış; konu, Melisa Aslı Pamuk hakkında gerçek dışı ve olumsuz yorum ve iftiralara dönüşmeye başlamıştır. Söz konusu gerçek dışı saptırmalara maruz kalan Melisa Aslı Pamuk’a karşı yapılan iftira ve saldırılardan ötürü son derece büyük rahatsızlık duydum. Bizler oyuncular olarak mesleki anlamda tartışabilir; birbirimizi eleştirebiliriz. Yaptığımız işin yorucu çalışma koşulları içinde ortaya çıkabilen bu tarz gerginlikleri, başka boyutlara taşıyarak kişilerin şahsına zarar verecek gerçek dışı yorumlarla haberleştirmenin karşısındayım. Melisa Aslı Pamuk’a yapılan bu saçma sapan saldırı ve iftiraları şiddetle kınadığımı ve kendisinin şahsına karşı yapılan gerçek dışı iftira ve saldırıların karşısında; partnerim Melisa Aslı Pamuk’un yanında olduğumu belirtmek isterim. Saygılarımla Alperen Duymaz…”

Son düzenleme:

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Evet orda partnerlerdi
Yeni açıklama Melisa'dan

“O kadar büyütülecek bir şey değil, ufak bir gerginlik… Setlerde hep yaşanıyor zaten… Alperen zaten arkadaşım… Büyütülecek bir konu değildi o… Olduğundan daha büyük lanse edildi, daha kaotik bir hale getirildi ama öyle bir şey yok. Hiçbir kimseden de kaynaklanmadı. Bazen 18 saat sette çalışıyoruz, bunlar çok normal. Sette de gerginlikler oluyor, oyuncularda da gerginlikler olabiliyor, programda da aksayabiliyor. Bunun bir gerginliği olabilir. Çok büyük büyütülecek bir şey yok ortada… Arkadaşlığımız da devam ediyor.”

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Yeni açıklama Melisa'dan

“O kadar büyütülecek bir şey değil, ufak bir gerginlik… Setlerde hep yaşanıyor zaten… Alperen zaten arkadaşım… Büyütülecek bir konu değildi o… Olduğundan daha büyük lanse edildi, daha kaotik bir hale getirildi ama öyle bir şey yok. Hiçbir kimseden de kaynaklanmadı. Bazen 18 saat sette çalışıyoruz, bunlar çok normal. Sette de gerginlikler oluyor, oyuncularda da gerginlikler olabiliyor, programda da aksayabiliyor. Bunun bir gerginliği olabilir. Çok büyük büyütülecek bir şey yok ortada… Arkadaşlığımız da devam ediyor.”

Ay yeter olmuş bitmiş hala açıklama yaptırmasınlar ya