Edis - Efsane Sensin | Yeni Klip

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,068
2,061
350
Manisa
Edis’in, Head&Shoulders reklamı için seslendirdiği yeni şarkısı ‘Efsane Sensin’in klibi çıktı. Sanatçı şarkının söz ve müziğini; Yalan, Çok Çok gibi hitlere imza atan Onurr ile birlikte oluşturdu.

Gülşen Aybaba yönetmenliğinde çeklen o klip:

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: vadikızı

Billy Kane

Moderatör
16 Ekim 2011
36,103
17,772
1,060
Şarkıda klipte kötü. Gülşen Aybaba korkutuyor beni Hande'm de kliplerini ona emanet ediyor. :oops:

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,211
25,668
1,060
Cidden kötü olmuş. Edis gibi bir isme hiç yakışmamış. Son albümünden sonra rehavete mi kapıldı ne, şarkı aceleye getirildim diye bağırıyor. :A
Reklam ajansı belli sloganı vermiş bunlar da slogana uygun bişey karalamişlar:A Ama olmamiş. Keşke ajans yazsaydı sözleri. Ya da bu kadar uzun şarkı olmasaydı:X

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,068
2,061
350
Manisa
Edis'in Eminayla yaptiği şarkı tuttu mu:A Kötü demiyorum o şarkıya ama tutmadı. Gülşen'in Abdullah ile yaptiği şarkı tuttu mu :X Tutmadı. Ama o şarkı da iyiydi...
Yoo Güzelliğine tutmuştu belki birkaç şarkısıyla birlikte kliplendiği için sana öyle gelmiş olabilir :A Gülşen & Abdullah derken bir şey çıkaramadım. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Kendi Modu
Favori Üye
21 Temmuz 2012
56,211
25,668
1,060
Yoo Güzelliğine tutmuştu belki birkaç şarkısıyla birlikte kliplendiği için sana öyle gelmiş olabilir :A Gülşen & Abdullah derken bir şey çıkaramadım. :A
Bu şarkıyı diyorum:X Yine kimsenin bilmediği bir şarkıyı beğenmişim gördün mü:F

Güzelliğine baktim 37m izlenmiş.

• Güldürdün
Reactions: dreamy