Edis’ten Yeni Şarkı!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
images

Yaptığı çalışmalarıyla pop müziğin şu aralar en önde gelen isimlerinden biri olan Edis yeni bir şarkı hazırlığında: Efsane Sensin.

Edis, paylaşımında yeni şarkısı için “Bu sefer farklı bir tınısı var, biz çok sevdik bakalım siz nasıl hissedeceksiniz?’’ yorumunda bulunarak hayranlarını heyecanlandırdı.

Prodüktörlüğünü Ozan Çolakoğlu’nun yaptığı çalışmanın söz ve müziği sanatçının kendisi ile Onur Özdemir’e (Onurr) ait. Head & Shoulders reklamı için hazırlanan şarkı yakında yayında.

Son düzenleme:

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Düzenleme: Şarkının ismi Efsane Sensin olacakmış. Ve Head & Shoulders reklamı için yapılmış.

Edis reklam yüzü oldu resmen. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çok imitlenmiştim bu şarkıdan tam bir hayal kırıklığı... Önceki reklam şarkısı gibi kıytırık bir şarkıyla karşılaşmayız umarım. :(
Çıktı mı düştü mü?Nerden dinledin? Hayal kırıklıgı diyorsun dinlemiş gibi ama sonraki cümlen "ummak" :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Düzenlemeni konuda yapabilirsin, sonuçta herkes yorumları okumuyor :A
Konuda da düzenleme yapacaktım unutmuşum. Mesajda bahsetmezsem ne anlamı kalır düzenlemenin, konu uplatılmadığı için hiç kimse fark etmez. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Konuda da düzenleme yapacaktım unutmuşum. Mesajda bahsetmezsem ne anlamı kalır düzenlemenin, konu uplatılmadığı için hiç kimse fark etmez. :A
Düzenlememi yaptıktan sonra altta mesajda ' Head & Shoulders reklamı için olması şaşırttı' tarzı bir mesajla düşünceni belirtirdin :A

• Güldürdün

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Master kart reklamı çooook kötüydü yani:X Bu da kötü olursa Murat Boz gibi yüzü eskiyip çöküşe geçmiş demektir:A
Murat Boz son albümünden sonra fena çuvalladı :F Saçma film müzikleri ve reklam şarkıları yapmak yerine biraz önemseseydi işini keşke. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Öldür Beni Sevgilim mi? Evet bir yerde denk gelmiştim ama bir daha açıp dinlemedim, film müziklerine oldum olası mesafeliyim :A
Evet o şarkı :X Normal bi şarkı gibi olmuş bence, ilk cıktıgı zaman dinliyordum ama şuan özel olarak acmıyorum:A Bitaa dinle sen:p

• Güldürdün