EDHO'nun Sezon Finalinde Toplu Ayrılıklar!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
batuhankaralar yeni bir haber konusu açtı

EDHO'nun Sezon Finalinde Toplu Ayrılıklar!

EDHO.jpg

atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finalinde kıyım yaşandı!​

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Tarık Ünlüoğlu'nun paylaştığı dizi bu akşam sezon tatiline girdi. Erken sezon finalinde başrol oyuncusu Sanem Çelik (Ceylan), Yüksel Arıcı (Vehbi), Serdar Orçin (Mert), Osman Albayrak (Serkan), Ece Hakim (Zeyno), Can Gürzap (Rüstem) ve Meryem Uzerli (Suzi) diziden ayrılan isimler oldular.​

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, üçüncü sezonuyla Ekim'de atv'de!​
Orijinal formatta oku

Moderatörün son düzenlenenleri:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Yok artık diziden çoğu çıkmış diziye bakmadım tekrarına bakarım ama çoğu oyuncu çıkmış:eek:

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Yalnız arkadaşlar Meryem Uzerli yeni sezonda dizide rol almaya devam edecek ve Sanem Çelik'in durumu da henüz belli değil.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Meryem Uzerli yeni sezonda dizide olacak diye biliyorum ben. :D Belki ilk bölümler görünmez ama sonradan gelir.

Sanem Çelik'in durumunu bilmiyorum ama yalan olmasın.:)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Rüstem dışındaki oyuncuların çıkarılması bir nebze mantıklı olabilir ama Rüstem gibi kaliteli bir oyuncu ve oyuncuya uygun bir rol bulmuşsun ne diye hemen diziden çıkarırsın? Öldürmek yerine bütün gücü kırılarak devam edilebilirdi. Gerçekten çok ama çok yazık ettiler.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061

Yok artık diziden çoğu çıkmış diziye bakmadım tekrarına bakarım ama çoğu oyuncu çıkmış:eek:

allahım ne güzel bir sezon finalidir bu sanem gitti meryem gitti zeyno gitti 1 taşla 3 ecünnü:Z:Z:Z

@Harunnn60 @destere @batuhankaralar

Eee dizide kadın kalmadı ne olacak. :A

Tüm ab grubu oyunculari çıkmış. :A
4 e düşer artık reytingi.

Meryem Uzerli yeni sezonda dizide olacak diye biliyorum ben. :D Belki ilk bölümler görünmez ama sonradan gelir.

Sanem Çelik'in durumunu bilmiyorum ama yalan olmasın.:)
evet arkadaşlar edho da @Çiğdem- etkisi görüldü orta yaşlı kıllı abiler de yumuşadı çikinella izleyince:A @Dosi @destere @cookies @vadikızı
fdgdfgdf.png