EDHO'nun Sezon Finalinde Toplu Ayrılıklar!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,545
Puanı
1,061
Hhahah aa bunlarımı çekiyorsun işin gücün yok bee gerçi suzide gitti bunlara kaldın :A
ceylan ayrıldığına göre dizide bnm için 1 numara suzi 2 numara meryem reyis 3 ender:A sen onu bunu bırak da bu filme hazırmısın @destere ile @sürgünüm merakla bekliyormuş:A
ghfghfgh.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
ceylan ayrıldığına göre dizide bnm için 1 numara suzi 2 numara meryem reyis 3 ender:A sen onu bunu bırak da bu filme hazırmısın @destere ile @sürgünüm merakla bekliyormuş:AEkli dosyayı görüntüle 55614
Meryem görmeyeli balina gibi olmuş o nasıl ayaklar :eek:

sanem ile meryemde ayrılmıs @batuhankaralar öyle diyordu onada nekadar güvelir bilmiyorum :A
Sanem ayrıldı da Meryem yine ayrılmazsa diziyi bırakırım :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

batuşa güvenme sen pek fazla:A
Allah allah konusunu açtın ama şimdi meryeme şüpheli konusuyorsun bunun haber açma yetkisi alınmalı meryem çıkmazsa ben nekadar göbek attım o habere :A

hazırız hazırkıta bekliyoruz :)
sen bekleme bee :A :A :A
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,545
Puanı
1,061

suzi ölmeden inanmam ayrıldığına :D :D

Yok artık diziden çoğu çıkmış diziye bakmadım tekrarına bakarım ama çoğu oyuncu çıkmış:eek:

Eee dizide kadın kalmadı ne olacak. :A

Tüm ab grubu oyunculari çıkmış. :A
4 e düşer artık reytingi.

Meryem Uzerli yeni sezonda dizide olacak diye biliyorum ben. :D Belki ilk bölümler görünmez ama sonradan gelir.

Sanem Çelik'in durumunu bilmiyorum ama yalan olmasın.:)

Rüstem dışındaki oyuncuların çıkarılması bir nebze mantıklı olabilir ama Rüstem gibi kaliteli bir oyuncu ve oyuncuya uygun bir rol bulmuşsun ne diye hemen diziden çıkarırsın? Öldürmek yerine bütün gücü kırılarak devam edilebilirdi. Gerçekten çok ama çok yazık ettiler.

sanem ile meryemde ayrılmıs @batuhankaralar öyle diyordu onada nekadar güvelir bilmiyorum :A

ünal beyden çiğdem ve batuşa mesaj var : ''hadsizler!!! ünal kaplanın meleklerini diziden atabileceklerini düşündüler:A '' @cookies @vadikızı @Aserat @mrt-06 @Yiğitt @xBUGRAx @ozgur2113
bvcbcvnbv.png