'EDHO' Bitti mi? Oktay Kaynarca'dan Açıklama!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
edho-5-1-1634977132.jpg

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yolun sonuna mı gelindi?

Kanal ve yapımcı arasındaki sözleşme krizi nedeniyle 7. sezonunu bu hafta açamayan yapımın kaderi yılan hikayesine dönmüş, Oktay Kaynarca ise yakında konuyla ilgili açıklama yapacağını belirtmişti. Kaynarca, bugün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Bazen söz biter, yol biter ama her bitiş bir başlangıçtır" ifadelerini kullanarak dizinin (şimdilik) sona erdiğini açıkladı.

İşte o açıklama:
FDBHOznWUAEo1MI

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
Buda günün bombası oldu sanırım

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yok artık, son yılların TV olayı cidden. Kaç yıllık bir dizi ve izleyici kitlesi de oldukça sadık, yeni sezonu büyük merakla bekliyor. İzleyiciyi düşünüp başka bir kanalla anlaşılması lazım bence. Çok yazık olur böyle...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Oha diyorum başka bir şey demiyorum resmen salı gününün en çok izlenen dizisi uyduruk bir kriz yüzünden (en azından şimdilik) bitti üstelik finalini bile yapamadan. ATV resmen kendisini kurtaran dizinin hakkına girdi ve herkese çok ama çok büyük ayıp etti. İzlediğim veya özel sevgimin bulunduğu bir yapım değildi ama ne olursa olsun başarılı bir işti ve sonunun böyle olmasına gerçekten şaşırdım & üzüldüm.
------

Yok artık, son yılların TV olayı cidden. Kaç yıllık bir dizi ve izleyici kitlesi de oldukça sadık, yeni sezonu büyük merakla bekliyor. İzleyiciyi düşünüp başka bir kanalla anlaşılması lazım bence. Çok yazık olur böyle...
Oyuncuların sözleşmesi ATV'de diye yorumlar görmüştüm hani dizi geçse de oyuncuların elinin kolunun bağlı olması işi zorlaştırıyor sanırım.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Bu mesajdan anladığım Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayın hayatını sonlandırdı.
Başka kanala geçmeyeceği garanti olmuş gibi. atv ile anlaşma tekrardan sağlanırsa oradan devam eder. Başka türlüsü olmayacak gibi. O da bir final olunsun diye iki taraf kabul eder belki.
İlginç.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Resmen ortalık boşlukçu Manyaklar Apartmanı'na kaldı şaka gibi.ss @kerem @offensive @The_Erinch

Bu arada bu gelişmeden sonra Destan'ın cuma değil salı yayınlanacağını düşünüyorum ama EDHO reytinglerine ulaşması zor.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Resmen ortalık boşlukçu Manyaklar Apartmanı'na kaldı şaka gibi.ss @kerem @offensive @The_Erinch

Bu arada bu gelişmeden sonra Destan'ın cuma değil salı yayınlanacağını düşünüyorum ama EDHO reytinglerine ulaşması zor.
Ziyaretçi sayısına bak :A
Dizinin bu kadar sevildiğini bilmiyordum :A
Bu işten kârlı çıkacak olan FOX aslında. Evlilik Hakkında Herşey zirveye yerleşir zamanla.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Ziyaretçi sayısına bak :A
Dizinin bu kadar sevildiğini bilmiyordum :A
Bu işten kârlı çıkacak olan FOX aslında. Evlilik Hakkında Herşey zirveye yerleşir zamanla.
Umarım yerleşir ama Manyaklar'da tedavi süreci başladığı için onun gazıyla yükselebilir. :( Bir de ATV Destan'ı salı yapar boş kalmaz orası. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Nasıl ya :eek: Salı gününün en çok izlenen dizisi final bile yapmadan, üstelik stokta bölümü varken bitmiş olamaz. En azından bu sezonu yapın da adam akıllı bir final olsun.
------

Yönetmen Onur Tan da az önce story paylaşıp beklemede kalın demiş. Bittiğini düşünmüyorum.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Bazı arkadaşlar kendi konuları uplansın diye diğerinde paylaşmış ama artık oranın geçerliliği kalmadığı için buraya koyuyorum. :A

FDBM0ydWQAAnx2p
O ho, daha çok konuşulur bu belirsizlikleri ile.
İyi ki bu diziyi izlemedim hiç. Yaşanılan hayal kırıklığını anlıyorum. Halka zamanı biz de çok üzülmüştük @MEnes

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oha diyorum başka bir şey demiyorum resmen salı gününün en çok izlenen dizisi uyduruk bir kriz yüzünden (en azından şimdilik) bitti üstelik finalini bile yapamadan. ATV resmen kendisini kurtaran dizinin hakkına girdi ve herkese çok ama çok büyük ayıp etti. İzlediğim veya özel sevgimin bulunduğu bir yapım değildi ama ne olursa olsun başarılı bir işti ve sonunun böyle olmasına gerçekten şaşırdım & üzüldüm.
------

Oyuncuların sözleşmesi ATV'de diye yorumlar görmüştüm hani dizi geçse de oyuncuların elinin kolunun bağlı olması işi zorlaştırıyor sanırım.
Doğruysa eğer çok garip oyuncuların kanalla anlaşma yapması da, yeni duyuyorum bunu da. (b)

• Beğendim

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,317
Puanı
264
6 sezondur kanalın en iyi reytinglerini alan bi dizi bu şekilde bitmemeliydi. Kanalla uzlaşma sağlanamadıysa farklı Bi kanalla yoluna devam edebilirdi ama demek ki sözleşmeler vs yapımın elini kolunu bağlamış.

• Beğendim
Reactions: EmreCan

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Baştan biteceği söylenseydi herkes iy karşılardı, tadında bittiği söylenirdi. Anisen bittiği için herkes şokta. Yoksa 27 reytingli Aşkı Memnu'nun 2 sezon sürmesi? :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence bir çözüm bulunur yeni yıla, bu iş böyle pat bitmez. Ya da seneye yeni sezonda tekrar başlar.

• Beğendim
Reactions: EmreCan