Ece Erkenden Acuna Cevap

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,372
Puanı
1,061
Ece Erken, Survivor'a katılması için kendisine gelen teklife çok sinirlenmiş " O an delirdim. Bana nasıl teklif ederler dedim, sinEce Erken'in Acun Ilıcalı'ya salladığı zannedildi ama işin aslı farklı

irlerim çok bozuldu. Ben çok farklı bir konumdayım. 10 milyon TL verseler yine katılmam " demişti.

Ancak Ece Erken, bugün twitter'dan yanlış anlaşıldığını belirterek şunları yazdı:

"Bu sene başka kanalda yapılacak bir Survivor yarışması için konuştum, Acun'a rest vs.değil. Çünkü dediğim yarışmayı Acun yapmayacak"

"Evet yarışmalara katılmaya karşıyım, katılanlara saygı duyarım,evet ' bebeğim olsa veya işimi, ailemi bırakıp gidemem' dedim o kadar..

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
kadın önce atar yapmış sonra 10 milyon verirlerse naparım demiş ve caymış :D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Ece Erken bir hayranına cevap vermiş ona teklif edilen yarışma yine yabancı bir yarışmanın versiyonuymuş yine Survivor gibiymiş "Expedition Robinson" isimli yarışmaymış galiba

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Başka Survivor ne yaa ? Genelde Amerikandan format aldiklari için buna dayanara söylebilirim ki dünyada 2 tane survivor formati var birisi Acun'un yaptiği diğeride halktan insanlarin yariştiği ama birbirlerine aşık olduklari format:D Ece bu 2.saydığım formattaki yarişmaya katilirsa gelde gülme:d:d:D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ece Erken sanirim Tv8'de baslayacak olan Survivor'dan teklifaldi. Cunku Tv8'de Acun gibi programlar yapacaklarini aciklamisti gectigimiz aylarda. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ece Erken bir hayranına cevap vermiş ona teklif edilen yarışma yine yabancı bir yarışmanın versiyonuymuş yine Survivor gibiymiş "Expedition Robinson" isimli yarışmaymış galiba

İyide bu yarişmada sadece İsveç ve İsviçre'de bu isimle yayınlanıyor yani yarişma Survivor ama isim değişik.Wiki öyle yazıyor ve videolarda arattiğim zamanda yine aynı Survivor yarişmasi çıkıyor pek bi fark göremedim ben.Oyunlar düzenler elenmeler aynı gibi geldi bana:confused: