Ece Üner'in Yeni Programın Adı ve Yayın Tarihi Belli Oldu! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1-HGS0_cover.jpg

Ece Üner'in yeni programının adı ve yayın tarihi belli oldu!

Uzun yıllar boyunca Show TV'nin Ana Haber Bülteni'ni sunan ve bülten içerisinde yaptığı yorumlar ile dikkat çeken başarılı sunucu Ece Üner'in geçtiğimiz ay Show TV'den istifa ettiği ve yeni bir gündüz kuşağı programı için Kanal D ile anlaştığı öğrenilmişti.

Hazırlık çalışmaları devam eden kriminal türündeki programın adı 'Ece Üner ile Susma' olarak belirlenirken yayın tarihi ise 9 Ağustos Pazartesi olarak belirlendi.

Ece Üner ile Susma, 9 Ağustos Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 16.00'da Kanal D'de!

Kaynak: Medyabey

• Beğendim
Reactions: Doğan and Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yayın tarihi eğer Medyabey'in dediği gibiyse bu akşam fragman gelir diye düşünüyorum. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hangi ara. :A Susma'sı, Vazgeçme'si türedikçe türüyorlar ama Ece Üner bence başararak kendine yer edinecek.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Birbirinin benzeri 4 program yan yana yayınlanacak. Hangisi insanı değerleri daha ayakları altına alırsa o daha çok izlenecek. Evlilik programları zarar veriyor diye kalkmıştı. Bunların daha beter olduğuna eminim.

Evlilik programlarından bu daha iyi kayıplar bulunuyor cinayetler çözülüyor insanı değerler ayaklar altına alınmıyor sen Esra Erolla karıştırdın galiba

• Beğendim
Reactions: Doğan and Gizmen

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,186
Puanı
1,060

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Haber sunucuları neden birden bu tarz programlara yöneldi? Bence herkes kendi alanından devam etmeli, böyle çok zorlama oluyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu kadını haber programlarında görmeyi daha çok yeğlerdim bu tarz programlar yetti artık.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ece Üner kimseyi geçemez.Müge Esra ,Zuhal, Didem sıralama böyle olur.Zuhal Topalda tv8'e tarnfer olacak
Belli olmaz o işler. Yayın tarihi eğer doğru ise erken başlıyor ve izleyici çekmeye erken başlayacak. Güzel olaylar ile ilerlerse yüksek reytingler alır. İzleyicinin sevdiği isim çünkü Ece Üner.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Belli olmaz o işler. Yayın tarihi eğer doğru ise erken başlıyor ve izleyici çekmeye erken başlayacak. Güzel olaylar ile ilerlerse yüksek reytingler alır. İzleyicinin sevdiği isim çünkü Ece Üner.
Bende çok severim.FOX'dakide var umudum olsun ordada olaylar çok var.Yüksek reyting alır ama atv'yi kimse geçemez.Bide Serap Ezgü'yü unutmayalım.Çünkü her programda olaylar var.Yılardan beri atv'de zirvede.Amada belli olmaz

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy