Ece Üner Show TV'den Ayrıldı, Kanal D'de Yeni Programa Başlıyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1-HGS0_cover.jpg

Ece Üner Show TV'den ayrılıyor, Kanal D'de yeni bir programa başlıyor!

Show TV'de hafta içi her akşam ana haber bülteni sunan ve bülten içerisinde yaptığı yorumlar ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sunucu Ece Üner'in Show TV'den ayrılacağı öğrenildi.

Öte yandan, yeni sezonda Kanal D'de Bloom Medya imzalı yeni bir program sunacağı ve gündüz kuşağında Müge Anlı, Serap Paköz ve Didem Arslan Yılmaz'a rakip olacağı öğrenildi.

Kaynak: Uçankuş

Son düzenleme:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Kötü olmuş ya izlemiyorum Show haber ama gözüm onu arar :( umarım gene haber bülteni sunar :Z bu arada FOX'un haber bültenine çok yakışır kendisi :bhr: :Z

• Harika
Reactions: 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Tahir güvenilir midir orasını bilemiyorum da söyledikleri güzel. :A

Ece Üner ana haber yerine program yapsa çok daha iyi olur, FOX'ta Benden Söylemesi var orası olur mu bilemem ama Kanal D'ye gitmesini istemem de daha yakın geliyor Kanal D.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,760
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Güzel haber sunuyordu neden ayrılıyor acaba
Kötü olmuş ya izlemiyorum Show haber ama gözüm onu arar :( umarım gene haber bülteni sunar :Z bu arada FOX'un haber bültenine çok yakışır kendisi :bhr: :Z
Tahir güvenilir midir orasını bilemiyorum da söyledikleri güzel. :A

Ece Üner ana haber yerine program yapsa çok daha iyi olur, FOX'ta Benden Söylemesi var orası olur mu bilemem ama Kanal D'ye gitmesini istemem de daha yakın geliyor Kanal D.
Ay şimdi aklıma geldi, geçen gün Dedikoducu Çocuk bir spiker reality-show sunacak demişti. :eek: O Ece Üner bence. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Eğer doğruysa Show adına büyük bir kayıp olur. Hele ki uzun süredir FOX'tan sonra en çok izlenen haber bülteni konumundayken.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam