Ece Üner: "İnsanın nefesi yetmiyor böyle şiddetli acıyı telaffuz etmeye!"

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
images

Show Haber'in başarılı sunucusu Ece Üner'den yine çok konuşulan sözler!

İdlib'te 33 askerimizi şehit verdiğimiz yürek yakan gelişmenin ardından bu akşam ekranlara siyahlar içinde çıkan Üner, bültene başlarken sarf ettiği sözleriyle de yine büyük takdir topladı:

"Biz süslenip püslenip çıkıp, bir solukta sunuyoruz bu haberleri de o canlar, o canların anaları, babaları, çocukları, sevgilileri, eşleri, aşkları, hayalleri, umutları, hikayeleri ne oluyor, nereye gidiyor? 'Başımız sağolsun' deyip kamera açısını değiştirip başka habere geçince bitiyor mu, bitecek mi? Vatan sağolsun. Elbette vatan sağolsun da vatan dediğin kaybettiğimiz o evlatlarımız değil mi? İnsanın ne nefesi, ne göğüs kafesi yetiyor böylesi şiddetli bir acıyı telaffuz etmeye. Bu defa unutanın hakikaten vicdanı kurusun."

İşte o anlar:

• Beğendim
Reactions: Angelica

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Aşığım bu kadına, sözünü esirgemeden yorumunu çat çat gediğine oturtuyor. Helal olsun Ece ❤

• Beğendim
Reactions: Aserat

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Unutulmasın istiyoruz, şehit haberleri normalleştirilmemeli. Her şeye kader, Allahın taktiri demeyelim.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Nazlı Çelik de konuşmuş..

diyor ya iyiyim anne diyenler yok artık diye bu tarz cümleleri duyduğumda teyzem gelir aklıma şehit haberi geldiği günden bir gün önce konuşmuş Bülent abimle orucmuş ogün ekmek almaya gidiyom anne demiş yemeklerini özledim demiş gelince yap demiş konuşmuşlar teyzem hep der az daha konuşsaydım oğlumla diye o pislikleri izlicez diye kamera yerleştirmeye gitmiş iki askerle onları alayım derken yolu kapatmışlar aramış onları yol kapalı siz gelin derken taramışlar gögsünden kurşunlar yemiş
oracıkta şehit düşmüş yeter artık bitsin savaş yaşanmasın acılar ya..