E Yapım'dan Yaz Sezonu İçin İki Yeni Dizi!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Daha önce 'Aşkın Alfabesi' ve 'Sevgi Çiçeği' gibi projelerle okuyucuların karşısına çıkan E Yapım, kısa bir ara sürecinden sonra iki iddialı yapım ile yaz sezonuna bomba gibi dahil olmaya hazırlanıyor. Bunlardan ilki olan 'Umutsuz Adam'da başarılı bir yazarın bir anda mahvolan hayatını ve her şeyi yoluna koymak için yıllar önce terk ettiği ailesinin yanına geri dönmesini okuyacak, şimdilik detayları netleşmeyen 'Osmanlı Çiçekleri: Bir Kadın Polisiyesi'nde ise Osmanlı'da kadınlardan oluşan ilk dedektif ekibinin eğlenceli ve aksiyon dolu maceralarına tanık olacaksınız.

İki dizi de önümüzdeki aydan itibaren Fav10.net'teki yerini alacak. Gelişmeler için takipte kalın. :)

@MayısKralı @Çiğdem- @Bully @denizz19 @xemrexxx @destere @vadikızı @Yiğitt @Tzira @cookies @Doğu @Billy Kane @Forumdash @DarkLeqenD @MEnes @Harunnn60 ve diğerleri...

Son düzenleme:

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Daha önce 'Aşkın Alfabesi' ve 'Sevgi Çiçeği' gibi projelerle okuyucuların karşısına çıkan E Yapım, kısa bir ara sürecinden sonra iki iddialı yapım ile yaz sezonuna bomba gibi dahil olmaya hazırlanıyor. Bunlardan ilki olan 'Umutsuz Adam'da başarılı bir yazarın bir anda mahvolan hayatını ve her şeyi yoluna koymak için yıllar önce terk ettiği ailesinin yanına geri dönmesini okuyacak, şimdilik detayları netleşmeyen 'Bir Kadın Polisiyesi'nde ise Osmanlı'nın kadınlardan oluşan ilk dedektif ekibinin eğlenceli ve aksiyon dolu maceralarına tanık olacaksınız.

İki dizi de önümüzdeki aydan itibaren Fav10.net'teki yerini alacak. Gelişmeler için takipte kalın. :)

@MayısKralı @Çiğdem- @Bully @denizz19 @xemrexxx @destere @vadikızı @Yiğitt @Tzira @cookies @Doğu @Billy Kane @Forumdash @DarkLeqenD @MEnes @Harunnn60 ve diğerleri...

Konularını beğenmedim pek ama Karadenizde Açan Çiçekte çok klişe başlamıştık, işleniş önemli. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Hayırlı olsun umarım takip edebilirim. :A
Elbette ki edeceksin, Ramazan'da yapacak bir şey yok; 5-10 dakikanı benim dizilerime ayırmak zor olmamalı. :A
kadın polisiyesini merakla bekliyorum @Aserat :F:F:F
Onun detaylarını daha düşünmedim, ama başrolde forum üyeleri olacak. :X

Beğenmedim ikisini de çok klişeler. :A
Tereciye tere mi satıyorsun sen? :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
Elbette ki edeceksin, Ramazan'da yapacak bir şey yok; 5-10 dakikanı benim dizilerime ayırmak zor olmamalı. :A

Dizilerinin konusu çok sıradan benim dizime klişe deyip kendisi klişenin dibini yapıyor :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Yaz okulum stajım falan olacak @MayısKralı gibi her gün her gün yayınlamazsan bir ihtimal takip edebilirim. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Dizilerinin konusu çok sıradan benim dizime klişe deyip kendisi klişenin dibini yapıyor :A
Senin dizine klişe dememin nedeni önceki dizinde de gereksiz yere gizem kasmandı ve konuyu ilk okuduğumda yine bu tarzda bir şey olacağını düşündüm. Ama olmayacağından eminsen lafımı geri alabilirim. :A

Yaz okulum stajım falan olacak @MayısKralı gibi her gün her gün yayınlamazsan bir ihtimal takip edebilirim. :A
Haftada bir gün olacak, daha fazlası olursa @xemrexxx'in Meryem'i gibi tükeniveririm. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
Senin dizine klişe dememin nedeni önceki dizinde de gereksiz yere gizem kasmandı ve konuyu ilk okuduğumda yine bu tarzda bir şey olacağını düşündüm. Ama olmayacağından eminsen lafımı geri alabilirim. :A

Haftada bir gün olacak, daha fazlası olursa @xemrexxx'in Meryem'i gibi tükeniveririm. :A
Gizemli işleri severim. İnsanlar yeteri kadar kötü diziler izliyorlar zaten ben kaliteli işler sunmaya çalışıyorum. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,199
Puanı
1,061
Gizemli işleri severim. İnsanlar yeteri kadar kötü diziler izliyorlar zaten ben kaliteli işler sunmaya çalışıyorum. :A
Senin kalite anlayışına bir şeyler derdim, ama demeyeyim. Neyse, bana rakip olma da dizilerimizi karşılıklı takipleşebilelim. :A