Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36.Bölüm Yorum Konusu

aa kesin yarenle oyun oynadılar ben ilişkileri olduğunu sanmıyorum çocuğu soyup resimelrini çekmişler kesin uyku ilacıda içirmiştir
Bencede İlyas ile Özgürün ilişkisi yok. Ünal, ilyasın zor duruşundan faydalanıp özgürü yolladı sonrada fotografları çektirip Esraya gönderecek bu sayede.

Bencede İlyas ile Özgürün ilişkisi yok. Ünal, ilyasın zor duruşundan faydalanıp özgürü yolladı sonrada fotografları çektirip Esraya gönderecek bu sayede.
Burda iki durum bulunuyor.ya Ünal özgürü tehdit etti yada baştan beri Ünal işin içindeydi.iki durumdada Ünal işin içinde bulunuyor

Burda iki durum bulunuyor.ya Ünal özgürü tehdit etti yada baştan beri Ünal işin içindeydi.iki durumdada Ünal işin içinde bulunuyor
Ben ilk bölümleri izlemediğim için bilmiyorum. Şu Reha sağlam ayakkabı mı? Sen bilirsin.

ayy benim anlamadığım özgür yarene enden fotolarını gödneriyorki işin içinde yaren varsa kesin komplo vardır zaten

Masa sahnelerini özledim [emoji17]

Ünal, Hızırın yaptığı her şeyi biliyor. Kesin içerde adamı var.

galiba fikret dost olucaklar geçenlerde öyle olmasını istediğimi söylemiştim @papuleoo gururlu mert birisi diye konuştular hızırlar

Bu bölümde İlyas'ın karizma yerlerde gözümden çok düştü ya artık

İyi hatırlıyorum dediğini [emoji2] seneye kadroda olacak kişiler listesinde banko bakıyorum. Adam on numara beş yıldız rol yapıyor.
selim ağa'nın yerini dolduruyor gibi sanki tamamen iyi tarafa geçince dahada doldurur inş raciler vadidede bunu ok yaptılar kötü karakteri polatla dost yapıp zaza , bulut, muro ve niceleri