Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15. Bölüm Özet ve Fotoğrafları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Özet:

15. Bölüm: Hapis Günler

Çakırbeyli Ailesi için felaketin biri bitmeden diğeri başlar. Meryem Çakırbeyli hayatında ilk kez "önce ben" diyerek ailesinden uzak kalma pahasına bir karar verir ve tutukluluk günleri başlar. Meryem'in hapse girmesiyle birlikte Nazlı için de zor günler başlar. Karısının tutuklanmasına sebep olan kişinin sevgilisi olması Hızır için felakettir. Nazlı yaşadıklarının sona ermesi için Hızır'dan artık bir tercih yapmasını beklemektedir. Annesinden uzak kalan Zeyno'nun da yaşananlara tahammülü kalmamıştır. Babasına açıkça tavrını belli eder. Hızır ise Meryem hapisteyken boş durmaz. Bir yandan karısını kurtarmak için planlar yaparken bir yandan da ona ve ailesine yaşatılan acıların hesabını sorumlularından tek tek soracaktır.

img_0657k_d.jpg

img_0927k_d.jpg

img_1040k_d.jpg

img_1299k_d.jpg

img_1363k_d.jpg

img_2247k_d.jpg

img_2274k_d.jpg

img_2814k_d.jpg

img_2844k_d.jpg

img_2852k_d.jpg

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Bu hafta durgun bir bölüm olacak gibi fragmandan da özetten de öyle anlaşılıyor, diziye bir takım yenilik şart. Aynı konular etrafında dönmeye başladı. Bir de diziye İsmail Demirci'de gelse fena olmaz, sağlam bir rolle efsane olabilir, diziye yakışabileceğini düşünüyorum. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu hafta durgun bir bölüm olacak gibi fragmandan da özetten de öyle anlaşılıyor, diziye bir takım yenilik şart. Aynı konular etrafında dönmeye başladı. Bir de diziye İsmail Demirci'de gelse fena olmaz, sağlam bir rolle efsane olabilir, diziye yakışabileceğini düşünüyorum. :)
Bu bölümde yerimizde sayacağız galiba
deniz sekiye odaklı haishanede bir bölüm olucak diye üşünüyorum bende fotoğraflar onu gösteriyor ama özette aksiyon olucak havası vermiş tam aksine hızır rahat durmucak sorumlularına cezasını ödeticek diyor ben durgun bölüm görüntüsünün aksine çatışmalı bir bölüm olucak gibi hissediyorum :F:F:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
bölüm biraz durgun görünmüş olabilir ama bu bölümün iyi bir bölüm olacağı kanısındayım..:)