Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14. Bölüm Özet ve Fotoğrafları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
fatih portakalın düşmesinden daha büyük ne kanıt olsun kimlerle nasıl siyasi kavga içinde olduğunu herkes biliyor:A ay neyse ben kuru kızı izlemeye gidiyom siz devam edin :Fkız @Çiğdem- my yorum konusuna bak donu zilli.ss
Fatih portakal'ın düşmüş hali bu mu 6 reyting alıyor. Daha kaç alacaktı. Hem Fatih'in reytinglerini dert ettiğini düşünmüyorum. Aklındaki baklayı çıkar; Kösem mi düşük alıyor? :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Fatih portakal'ın düşmüş hali bu mu 6 reyting alıyor. Daha kaç alacaktı. Hem Fatih'in reytinglerini dert ettiğini düşünmüyorum. Aklındaki baklayı çıkar; Kösem mi düşük alıyor? :)
ne alaası var yav fdatih portakal 7 yi geçmişti bir geldi reyting 6 olmuş :) ayrıca izlediğim dizi düşünce laf edecek olsam ulan istanbulda kıyameti koparırdım :))) boş konuşmayalım @EFE UYSAL ve vadiciler beğenecek diye:)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ne alaası var yav fdatih portakal 7 yi geçmişti bir geldi reyting 6 olmuş :) ayrıca izlediğim dizi düşünce laf edecek olsam ulan istanbulda kıyameti koparırdım :))) boş konuşmayalım @EFE UYSAL ve vadiciler beğenecek diye:)
Dün dündür bügün bugündür. Beyazsoy'dan bir farkın yok. :) Ayrıca kimseye yaranmak için yorum yapmam çamur atma istersen. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
Dün dündür bügün bugündür. Beyazsoy'dan bir farkın yok. :) Ayrıca kimseye yaranmak için yorum yapmam çamur atma istersen. :)
o seviyeye kimse üdşemez abartmayalım :)))

ayrıca ben izlediğmi dizi neden düşer bilen biriyim my konusunda en az 20-25 eleştiri konum vardır:)
kösemin de my gibi olmayacağını söylemiştim zaten total 6 ababc1 9 beklentim :)) öyle atla deve değil :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
o seviyeye kimse üdşemez abartmayalım :)))

ayrıca ben izlediğmi dizi neden düşer bilen biriyim my konusunda en az 20-25 eleştiri konum vardır:)
kösemin de my gibi olmayacağını söylemiştim zaten total 6 ababc1 9 beklentim :)) öyle atla deve değil :D
Tamam işte bak eskiden de böyle konuşuyordun şimdi yorum yaparken 10 reytingleri beklemen saçma. Kurt Seyit Şura gibi olabilir diyen de sendin. Dün söylediklerini unutma.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Resimler güzelmiş bu bölüm baya hareketli olucak baskın felan olucak anladığım kadarıyla.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
istediğimiz aksiyonu bu bölümde bulacağız gibime geldi bana :D