Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14. Bölüm Özet ve Fotoğrafları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Özet:

14. Bölüm: Vicdanının sesini dinleyecek..

Silah ticaretinin yürütüldüğü masa açıkça devletin gazabına uğramıştır. Sadece Hızır Çakırbeyli ve diğer üyeler değil, onların aileleri de bu savaşın parçası olacaktır. Hızır, ateş hattının ortasında gibidir. Bir yandan Nevzat Çankırı ile mücadele ederken diğer yandan masaya kabul görmeyenlerin isyanlarıyla uğraşır.
Meryem’i elleri kelepçeli görmek ise tüm aileyi derinden sarsar. Meryem’in gözaltına alınması Nazlı’nın aileye kendini kabullendirmek adına sarf ettiği tüm çabaları çöpe atar. Hızır da açıkça tepkisini gösterir Nazlı’ya. Hızır'ın bütün derdi Meryem'in "masumum" deyip serbest kalmasıdır. Meryem vicdanı ile ailesi arasında gelgit yaşamaktadır. Meryem vicdanının sesini dinleyip sıcak yuvasına dönmek yerine cezaevine girmeyi yeğler.

eskiyadunyayahukumdarolmaz7.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz8.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz9.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz10.jpg
eskiyadunyayahukumdarolmaz1.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz2.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz3.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz4.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz5.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz6.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz7.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz8.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz9.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz10.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz1.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz2.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz3.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz4.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz5.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz6.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz7.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz8.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz9.jpg eskiyadunyayahukumdarolmaz10.jpg

@china_shangai @Çiğdem- @Almila @vadikızı @ABAY_06 @legolas9900 @Castei @turkuazz @Polat Şaşmaz @apoyta @batuhankaralar @EFE UYSAL

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dizide tek eksik çatışma sahneleri çok değil 2-3 sağlam sahn yazılsa her bölüm yeter bu bölüm yine harika bir bölüm olucak gibi görünüyor çakırda sonudna nazlıya sırtını çeviriyor 2.sezona nazlı konusu taşınmayacağı açık ortada 2.sezon farklı bir boyuta taşınıcak bu dizi :love1::love1::love1:
kumarhane baskınını hatırlattı bu foto bana @china_shangai @Castei @sürgünüm :-)
eskiyadunyayahukumdarolmaz9-jpg.47546

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
dizide tek eksik çatışma sahneleri çok değil 2-3 sağlam sahn yazılsa her bölüm yeter bu bölüm yine harika bir bölüm olucak gibi görünüyor çakırda sonudna nazlıya sırtını çeviriyor 2.sezona nazlı konusu taşınmayacağı açık ortada 2.sezon farklı bir boyuta taşınıcak bu dizi :love1::love1::love1:
kumarhane baskınını hatırlattı bu foto bana @china_shangai @Castei @sürgünüm :-)
eskiyadunyayahukumdarolmaz9-jpg.47546
Bu hafta sezonun en iyi bölümlerinden biri geliyor. Maç olmasa güzel reytingler alabilirdik. Havalar soğudu millet eve kapandı ben bunun diziye 1-2 reyting daha kazandıracağını düşünüyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu hafta sezonun en iyi bölümlerinden biri geliyor. Maç olmasa güzel reytingler alabilirdik. Havalar soğudu millet eve kapandı ben bunun diziye 1-2 reyting daha kazandıracağını düşünüyorum.
@xemrexxx dediği gibi reyting sistemine güvenim kalmadı bu salı ilk reyting eşkiya 9 aldı diy açıklandı totelde ama sonra başka liste geldi 8 diy değiştirdiler bu dizi 9-10 çoktan alırdı göz göre göre 9 reytingi 8 e indirmişler bir dolaplar döndü bu salı :F:F:F

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
@xemrexxx dediği gibi reyting sistemine güvenim kalmadı bu salı ilk reyting eşkiya 9 aldı diy açıklandı totelde ama sonra başka liste geldi 8 diy değiştirdiler bu dizi 9-10 çoktan alırdı göz göre göre 9 reytingi 8 e indirmişler bir dolaplar döndü bu salı :F:F:F
O uçankuşla karıştırdı uçankuş hep böyle yapıyor hit alsın diye :F :F Bu hafta inş daha da yükseliriz

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Emre'yi örnek gösterme. Onun izlediği diziler iyi reyting alınca reyting sistemi kusursuz. Almayınca yere batsın bu sistem. :)) Sadece masa başında konuşuyorlar bu reytingler gayet iyi bence. Nesini beğenmiyorsun anlamadım.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,534
Puanı
1,061
Emre'yi örnek gösterme. Onun izlediği diziler iyi reyting alınca reyting sistemi kusursuz. Almayınca yere batsın bu sistem. :)) Sadece masa başında konuşuyorlar bu reytingler gayet iyi bence. Nesini beğenmiyorsun anlamadım.
laf atmayalım lütfen ben my 15 alırken de laf ediyordum reytinglere:D
ayrıca salı günü edho 9.74 tü sonra 8 küsüre düşürdüler @Çiğdem- haklı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yoo memnunum ben ama 10 ortalama almasınıda isterim açıkcası neden olmasın
:A:A:A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
laf atmayalım lütfen ben my 15 alırken de laf ediyordum reytinglere:D
ayrıca salı günü edho 9.74 tü sonra 8 küsüre düşürdüler @Çiğdem- haklı :A
Tek dururken laf mı attım ki. Çiğdem seni örkek göstermiş bana da cevap hakkı doğdu. :X

İlk bölümler daha güzeldi ve büyük bir merak vardı. 9.74 reytingler alması doğaldı. Bu reytinglerde güzel, sürekli sistemde hata aramak yerine senarsit ve yapımcılar nerde hata yapıyoruz diye biraz kendisine baksınlar. Oh ne ala bütün kabahati reyting sistemine atıp işin içinden sıyrılalım. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,534
Puanı
1,061
Tek dururken laf mı attım ki. Çiğdem seni örkek göstermiş bana da cevap hakkı doğdu. :X

İlk bölümler daha güzeldi ve büyük bir merak vardı. 9.74 reytingler alması doğaldı. Bu reytinglerde güzel, sürekli sistemde hata aramak yerine senarsit ve yapımcılar nerde hata yapıyoruz diye biraz kendisine baksınlar. Oh ne ala bütün kabahati reyting sistemine atıp işin içinden sıyrılalım. :)
sistemin hatası olarak bakmıyoruz hata yanlışlıkla olur kasıt var ortada:A