Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hızır Çakırbeyli, masaya geri dönecek mi?

Dd1O3O.jpg

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Tarık Ünlüoğlu ve Meryem Uzerli'nin paylaştığı, Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve usta yönetmen Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın eski bölümlerinden kesitlerle oluşturulan tanıtımı yayınlandı. Dizinin çekimleri ise geçtiğimiz günlerde başladı.

İşte o tanıtım:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezonuyla Eylül'de Atv'de!​

Moderatörün son düzenlenenleri:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Klişe görünse de iddialı bence.
Ben bırakıyorum yaklaşımından sonra 2-3 bölümü bulmadan geri döneceği aşikar :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Klişe görünse de iddialı bence.
Ben bırakıyorum yaklaşımından sonra 2-3 bölümü bulmadan geri döneceği aşikar :D
Kurtlar Vadisi Pusu'da bir aralar Polat işi gücü bırakıp göl kenarında balık tutmaya sarmıştı :A Raciler tekrara binmiş bence :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eylül'de" başlığı ile paylaşılmış video. Hem dizinin, hemde Atv'nin resmi kanallarından. Nasıl yeni sezon tanıtımı değil? :)
Ben de izledim ama yeni fragman değil, aynı şey Aşk ve Mavi için de yapıldı. Aşk ve Mavi'nin daha çekimleri başlamadı ki yeni sezon fragmanı çıksın. Eski görüntülerden ve sezon finalinden kesitlerle öyle hatırlanması için yapılmış video. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eylül'de" başlığı ile paylaşılmış video. Hem dizinin, hemde Atv'nin resmi kanallarından. Nasıl yeni sezon tanıtımı değil? :)

Ben de izledim ama yeni fragman değil, aynı şey Aşk ve Mavi için de yapıldı. Aşk ve Mavi'nin daha çekimleri başlamadı ki yeni sezon fragmanı çıksın. Eski görüntülerden ve sezon finalinden kesitlerle öyle hatırlanması için yapılmış video. :X

Bugun maç vardı. Yani reyting vardı. O yuzden kanal yeni sezon tanıtımı yapmak için "seyirciler bakın unutmuş olabilirsiniz, eylül ayında bunlar bunlar var" demek için yapılmış reklam çalişması :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Dediğim gibi dizinin resmi kanallarından 'Yeni Sezon Tanıtımı' şeklinde paylaşılmış video.

Ayrıca bana göre yeni sezon tanıtımları da bize diziyi hatırlatmak ve hangi ay başlayacağını belirtmek için hazırlanır zaren. Ben de o yüzden başlığa 'Yeni Sezon Tanıtımı' yazdım. Yeni bir tanıtım gelirse konuya eklerim zaten. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
3. Sezon Konusu

"Çakırbeyli ailesinin yeni hayatına başlamasının üzerinden 4 ay geçmiştir.. Karadeniz'de sakin bir hayat sürmeye başlayan Hızır, artık masa işlerini bırakıp çay toplamaya başlamıştır. Meryem de Hızır'ın bu sakin hayatından gayet memnundur, üstelik haberini vermeyi sabırsızlıkla beklediği küçük bir sürprizi de vardır..

İstanbul ise Çakır'ın bıraktığından çok daha kirli bir hal almıştır.. Rüstem'in infazından sonra karanlık oyuncular masayı yok etmek için kirli planlarını uygulamaya başlamıştır. Masadaki Çakırbeyliler İlyas, Alparslan ve Hızır Ali'yi çok daha zor günler bekliyordur, çünkü ailenin çınarı yanlarında değildir artık..

Tüm bunlar olurken yaşanacak feci bir olayın telafisi imkansız bir yara açacağı ve bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağından kimsenin haberi yoktur. Hızır bu sefer dağılan ailesini bir arada tutmak ve dostlarını korumak için geri dönmek zorundadır.."

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
3. Sezon Konusu

"Çakırbeyli ailesinin yeni hayatına başlamasının üzerinden 4 ay geçmiştir.. Karadeniz'de sakin bir hayat sürmeye başlayan Hızır, artık masa işlerini bırakıp çay toplamaya başlamıştır. Meryem de Hızır'ın bu sakin hayatından gayet memnundur, üstelik haberini vermeyi sabırsızlıkla beklediği küçük bir sürprizi de vardır..

İstanbul ise Çakır'ın bıraktığından çok daha kirli bir hal almıştır.. Rüstem'in infazından sonra karanlık oyuncular masayı yok etmek için kirli planlarını uygulamaya başlamıştır. Masadaki Çakırbeyliler İlyas, Alparslan ve Hızır Ali'yi çok daha zor günler bekliyordur, çünkü ailenin çınarı yanlarında değildir artık..

Tüm bunlar olurken yaşanacak feci bir olayın telafisi imkansız bir yara açacağı ve bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağından kimsenin haberi yoktur. Hızır bu sefer dağılan ailesini bir arada tutmak ve dostlarını korumak için geri dönmek zorundadır.."

Meryem'in küçük sürprizi hamile olmasıdır tahminen.

Onun dışında Hızır'ın geri döneceğini tahmin etmek çok zor değil zaten. Reis'in dönüşü muhteşem olacaktır. :A

Ayrıca en son 'Kötü Karakter' diye nitelendirebileceğimiz kim varsa öldürmüşlerdi dizide. Yeni oyuncular iddialı isimler olmalı. :A