'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Yeni Oyuncu!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
ATV'nin sevilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a yeni bir oyuncu dahil oldu.

Başrollerinde Oktay Kaynarca,Ozan Akbaba,Yunus Emre Yıldırımer,Mustafa Üstündağ,Hüseyin Avni Danyal ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı,usta senarist Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a son olarak Sungurlar dizisinde rol alan Orhan Bıyıklı dahil oldu.

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" yeni bölümleriyle her Salı ATV'de!

11919_36.jpg

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Konu yanlış olmuş herhalde @serhatt :) Orhan Bıyıklı değil o adam :) ismini bilmiyorum ama o değil üstelik Orhan Bıyıklı Sungurlar da oynamadı.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Bu bence Orhan Bıyıklı değil. Her şeyi geçtim Orhan Bıyıklı Sungurlar'da oynamadı. Kollama ve Ekip 1 de oynadı. Üç diziyi de baştan sona izlemiş biri olarak söylüyorum :)

Kollama ve ekibi bende biliyorum bu Orhan Bıyıklı nete yazıp bakabilirsin Orhan bıyıklı Sungurlarda oynadı diye yazıyor nette doğru diye biliyorum ama bu Orhan Bıyıklı sen bi nette bakabiliyorsan baksana bi :Dizlemiş olduğunu net hatırlaman lazım bu Orhan Bıyıklı

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Kollama ve ekibi bende biliyorum bu Orhan Bıyıklı nete yazıp bakabilirsin Orhan bıyıklı Sungurlarda oynadı diye yazıyor nette doğru diye biliyorum ama bu Orhan Bıyıklı sen bi nette bakabiliyorsan baksana bi :Dizlemiş olduğunu net hatırlaman lazım bu Orhan Bıyıklı
Yok oynamadı. Netteki biyografilerin çoğu doğru da değil hemen inanmayın. Bu bahsettiğiniz kişi başka adam ve o adam Sungurlar da oynadı ama adını bilmiyorum.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Yok oynamadı. Netteki biyografilerin çoğu doğru da değil hemen inanmayın. Bu bahsettiğiniz kişi başka adam ve o adam Sungurlar da oynadı ama adını bilmiyorum.

Bak ben Orhan bıyıklıyı biliyorum stv zamanında izledim çok net biliyorum bu resimdeki kişi Orhan bıyıklı nete ismini yaz resmi çıkıyor facede var instagramda hesabı var takip ediyordum ama kapattı bu Orhan bıyıklı :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bak ben Orhan bıyıklıyı biliyorum stv zamanında izledim çok net biliyorum bu resimdeki kişi Orhan bıyıklı nete ismini yaz resmi çıkıyor facede var instagramda hesabı var takip ediyordum ama kapattı bu Orhan bıyıklı :D
Fotoğraftaki Orhan Bıyıklı ama diziye dahil olmadı ve Sungurlar'da da oynamadı. Onun için bir yanlışlık var diyorum.
Bilgiler o yönde ne kadarı doğru bilmem :D
Asparagas bilgiler :) hangi kaynaktan aldıysan doğruluğu yok.

Orhan Bıyıklı diziye katılsa benim haberim olurdu :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Fotoğraftaki Orhan Bıyıklı ama diziye dahil olmadı ve Sungurlar'da da oynamadı. Onun için bir yanlışlık var diyorum. Asparagas bilgiler :) hangi kaynaktan aldıysan doğruluğu yok.

Orhan Bıyıklı diziye katılsa benim haberim olurdu :)

:DSuıngurlarda yanlışlık var bende şimdi iyice baktım oynamamış yanlışığa sen resme dedin o değil diye neyse uzamatyalım:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Konu yanlış olmuş herhalde @serhatt :) Orhan Bıyıklı değil o adam :) ismini bilmiyorum ama o değil üstelik Orhan Bıyıklı Sungurlar da oynamadı.
Sahneyi birkaç kez açıp izledim eğer ikizi değilse evet o :A
Bilgiler o yönde ne kadarı doğru bilmem :D
Aaa şu yeni gelen ecünnü kızın abisi galiba gerçi tam emin olamadım biraz tipi değişmiş ama eğer bu geldiyse o adamdır :A :A :A

Yalnız diziye çok sıradan ve pasif başladı umarım öyle devam edip adamı harcamazlar :A
@xemrexxx @Sherlock @ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,526
Puanı
280
Aaa şu yeni gelen ecünnü kızın abisi galiba gerçi tam emin olamadım biraz tipi değişmiş ama eğer bu geldiyse o adamdır :A :A :A

Yalnız diziye çok sıradan ve pasif başladı umarım öyle devam edip adamı harcamazlar :A
@xemrexxx @Sherlock @ömer karataş
izzet ağa ile bağlantıları olabilir davutun öldürüldüğü günün sabahı işe başladı çünkü yeni özlem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
izzet ağa ile bağlantıları olabilir davutun öldürüldüğü günün sabahı işe başladı çünkü yeni özlem
Aaa öyle bir şeyler olsun , bu adamı kaba saba sadece kız kardeş abisi değil yanı mafyaya karışmalı eğer oysa tabi ben sahnede pek o ışığı göremedim hemen Alpaslandan sopa yiyerek başladı :A :A :A

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,526
Puanı
280
Aaa öyle bir şeyler olsun , bu adamı kaba saba sadece kız kardeş abisi değil yanı mafyaya karışmalı eğer oysa tabi ben sahnede pek o ışığı göremedim hemen Alpaslandan sopa yiyerek başladı :A :A :A
bence böyle yapmalılar bilerek öyle davranıyorlardır arkaları sağlam olduğu için :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aynen özlem gerçek ismi bile olmayabilir o kızın bence belki de
Kızdan şüphe duymadım abisi arıza çıkarır çıkarırsa tabi yinede belli olmaz :F

Ateş olayına üzüldüm bir de santajmı ediyorlar sebebini biliyorsun dedi ama yinede affetmezler artık Davutu öldürdü :( :( :(

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,526
Puanı
280
Kızdan şüphe duymadım abisi arıza çıkarır çıkarırsa tabi yinede belli olmaz :F

Ateş olayına üzüldüm bir de santajmı ediyorlar sebebini biliyorsun dedi ama yinede affetmezler artık Davutu öldürdü :( :( :(
valla ben meltem'i daha çok beğeniyorum yeni özlem'den keşke tufan'ın kızı olarak hızır ali'ye gelseydi