'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Bomba Transfer!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,553
Puanı
1,060
de025da0-eed9-4a28-914a-cd9768499369.jpg

Başrollerinde Oktay Kaynarca,Ozan Akbaba,Yunus Emre Yıldırımer ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı,usta senarist Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonunda diziye yeni bir oyuncu katılıyor.

Bir zamanlar'ın efsane dizisi Kurtlar Vadisi'n de canlardırdığı Muro karakteriyle büyük beğeni toplayan ve son olarak Tehlikeli Karım adlı dizide rol alan Mustafa Üstündağ "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" kadrosuna dahil oldu.

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" yeni sezonuyla Eylül'de Atv'de!

Kaynak: Ranini TV

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çukur'a tekrar dönmesini beklerken, EDHO'ya transfer oldu. Mustafa Üstündağ iyidir iyi, sağlam oyuncu. :)

luisalonso

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8
Puanı
30
Harika oyuncu. Çok iyi bir transfer dizi için. Kabul etmez ama erdal beşikçioğlu'nu bu dizide izlemeyi çok isterdim...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Olgun Şimşek ayrıldı diye üzülüyorduk ama sanırım onu aratmayacak tek oyuncu Mustafa Üstündağ. Çukur’un kadrosuna dahil olsa bu kadar sevinmezdim sanırım. Çok çok iyi transfer kesinlikle. Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener yine Muro tarzı bir karakter yazdıysa kendisine yeniden fenomen bir karakter ortaya çıkabilir. @Çiğdem- @batuhankaralar

Geriye Deniz Çakır’ın yokluğunu en az hissettirecek bir kadın oyuncu dahil etmek kaldı diziye. Bekliyoruz gelişmeleri.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olgun Şimşek ayrıldı diye üzülüyorduk ama sanırım onu aratmayacak tek oyuncu Mustafa Üstündağ. Çukur’un kadrosuna dahil olsa bu kadar sevinmezdim sanırım. Çok çok iyi transfer kesinlikle. Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener yine Muro tarzı bir karakter yazdıysa kendisine yeniden fenomen bir karakter ortaya çıkabilir. @Çiğdem- @batuhankaralar

Geriye Deniz Çakır’ın yokluğunu en az hissettirecek bir kadın oyuncu dahil etmek kaldı diziye. Bekliyoruz gelişmeleri.
Ayy yani şaka maka bu adamı 1 bölüm sadece oynattılar :A Ben izleyen olarak canım sıkıldı bu adam nazıl kabullendiyse az buz oyuncu değil :A @Bully @serhatt @xemrexxx

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061

Yeni kadın başrol ile anlaşılmış ama doğruluğunu teyit etmeden paylaşmak istemiyorum, kesinlikle aratmayacak hatta reytingleri yükseltebilecek bir isim :)