Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde; Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, ve Hüseyin Avni Danyal yer aldığı, Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği; kadrosuna Pelin Akil ve Gizem Arıkan'ı dahil eden dizi yeni sezon bölümleriyle izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor.

Çekimleri devam eden 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yeni sezonuyla yakında ATV'de!

Son düzenleme:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,113
Puanı
710
Aksiyon heyecan dolu bölümleriyle geliyor...salı aksamların zirvedeki dizi...reklam gelirleri hiç düşmeyen ve reyting rekortmeni dizisi...kurtlar Vadisi'nin izleyenler bununda izler

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Her sezon aynı hikaye :A Şimdi de Özlem ilk bölümde ölecek ve 5-10 bölüm onun intikamını almaya çalışacaklar. Sezon içinde 2-3 büyük düşman öldürdükten sonra sezon bitecek.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Her sezon aynı hikaye :A Şimdi de Özlem ilk bölümde ölecek ve 5-10 bölüm onun intikamını almaya çalışacaklar. Sezon içinde 2-3 büyük düşman öldürdükten sonra sezon bitecek.
E ne yapsın adamlar. Bu dönemde derin devlet veya gladio gibi şeylere girmeleri mümkün değil. :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
İskender Büyük gibi birkaç sezon sürecek bir düşman getirmiyorlar sorun orada :A Yoksa 3. sezondan falan beri hep aynı döngü oluyor, hatta son sezonu izlemedim bile öyle diyeyim :D
Bende iki sezondur YouTube'a attıkları videolara bakarak takip ediyorum. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu sezon da kanalını memnun edecektir bence, maşallah iyi ilerliyor ve ekranların fenomenlerinden biri oldu. Ama son sezonu olmalı diye düşünüyorum. Reytinglere de yansıyabilir tabi bu durum, bakalım ne yapacak?

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Yine bir kız düşman haşmeti bitirecekler anladığım kadarıyla hep içimizden gidiyor
kurun bir masa 2 masa çarpışsın kan gövdeyi götürsün alın size senaryo ramo gibi düşünün biraz
adanada ufak masa istanbulda büyük masa..
sizde avrupa ve dünya olarak yapın misal