Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Yeni Sezon Tanıtımı | ATV

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10919.jpg

ATV'nin ilgiyle izlenilen dizisi ''Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz''ın yeni sezon tanıtımı yayınlandı!

Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın üstlendiği, Oktay Kaynarca'nın başrolünde yer aldığı projeden Deniz Çakır ve Olgun Şimşek ayrılmış, kadroya Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal dahil olmuştu. İlgiyle izlenilen proje bu sezon yeni hikayesiyle ve sürpriz kadrosuyla salı akşamlarının yine vazgeçilmezi olmaya aday.

''Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'' yeni sezonun ilk bölümüyle 25 Eylül Salı 20.00'de ATV'de! İşte yeni sezon tanıtımı:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Fragman gibi fragman be. En aksiyonlu ve en iyi sezonumuz ile geliyoruz. Raci Şaşmaz bu sene diziye iyi yatırım yapmış ve yapacak belli oluyor. :Z

Bir Türk dizisinde gerçek bir kumarhane sahnesi görmeyeli uzun zaman olmuştu sanırım. Aklıma Kurtlar Vadisi 1. Sezon ve Ezel geldi direkt. Kıbrıs'ta geçecek olan sahneler muazzam olacak fragman bunun göstergesi, kadroya yeni katılan Mustafa Üstündağ'ı ve Hüseyin Avni Danyal'ı görmekte heyecanlandırdı. Büyük bir merakla bekliyorum bu sezonu, beklentim çok zaten yüksekti. Fragmanla da iyice arttı.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Mükemmel, mükemmel, mükemmel :A Raci Şaşmaz aksiyon dizilerinin sefiridir, biat edin :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Kadın bu sezonda da gömecek bu yorgun gemiyi. :Z

UTC de biraz bu diziden seyirci çalsa final bile yapabilir. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Bu dizi ben Almanya'ya taşındıktan sonra başlamış, hala devam ediyor. 4 sezondur bunların ne yaptığına hala anlam veremiyorum. Bi' bıkmadınız mı be. :A
Her sezonumuz ilk sezon gibi geçiyor, mesela UTC ilk sezon kimin öldüğünü aradı ikinci sezon katilin kim olduğunu arayacak ama bizde öyle değil :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Şu diziye kadın almayıp aksiyonu yükseltirlerse total olmasa bile ab veya abc'yi geri alabiliriz. Kadro dehşet olmuş ayrıca.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diziye başka bi boyut gelmiş.

Konuya gelin de kaliteli fragman görsün gözleriniz. :A @Çiğdem- @batuhankaralar

Mükemmel, mükemmel, mükemmel :A Raci Şaşmaz aksiyon dizilerinin sefiridir, biat edin :F

Bu dizi ben Almanya'ya taşındıktan sonra başlamış, hala devam ediyor. 4 sezondur bunların ne yaptığına hala anlam veremiyorum. Bi' bıkmadınız mı be. :A

Ufak Tefek Ecünnüler zirve görebilmek için 1 defa olsun bizsiz yayına başladılar :A

Gerçek hükümdar geliyor :Z:Z:Z

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Fragmani pek begenmedim. Bu sezon saglam replikler ve güclü düsmanlar gerekiyor hemen 5-10 bölümde bitirilen düsman olmasin bi zahmet. Hizir karakteri cok güclü gösteriliyor önüne kimi koyarsan bitirir havasinda birazda onlardan saglam adam ortadan kalksin