Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - Dizi Yorumları

sürgünüm

Emekli
24 Eylül 2012
57,580
67,550
1,059
atv'nin yeni sezon dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Çocuk denecek yaşta girdiği yer altı dünyasında adaletiyle nam salan Hızır Çakırbeyli'nin devletle ve ailesiyle olan karmaşık ilişkileri ekrana getirecek dizinin oyuncu kadrosunda, Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi isimler yer alıyor.

Program ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümleri ile her Salı 20:00'de atv'de!

denizz19

Emekli
7 Ocak 2012
114,706
57,964
1,061
İstanbul
Diziye başarılar. Bomboş gün kitleyi bulursa tutar ama Kaçak etkisi gibi başlayıp düşüş yaşayadabilir.

sürgünüm

Emekli
24 Eylül 2012
57,580
67,550
1,059
Diziye başarılar. Bomboş gün kitleyi bulursa tutar ama Kaçak etkisi gibi başlayıp düşüş yaşayadabilir.
Kaçak kadar devam etse yeter bana. Birde o kadar güzel olsun. Beyaz Karanfil gibi de çıkabilir yani.[DOUBLEPOST=1441725123][/DOUBLEPOST]
Tekrarini izlerim Yenilmezlere bakicam
2 gündür haber izlemekten psikolojim bozulmaya başladı, beraber izleyelim işte hem kafa dağıtmış oluruz. İkide sohbet ederiz.

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
140,087
108,599
1,060
28
Giresun
beliyoruz bakalım babam basket izleyecekmiş ama digitürk pilayan izleyecem kesinlikle kaçıramam bu diziyi ayy kaç aydır bekliyoruz diyecem ama 10 yıldır bekliyoruz aslında biz bu an için :F:F:F

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
140,087
108,599
1,060
28
Giresun
Reyting pastası daraldı artık, kadınlarda izlesin diye bu yola başvurdular. Sen de iyi bilirsin eski Vadinin de birçok kadın izleyicisi vardı.
zaten pusunun şuankı kadın kitlesi eski vadiden bizlerden geliyor eski vadiyi izlemeyen kadınlar şuankı pusuyu izlemiyorlar eski vadide kadınların ilgiside aşırı fazlaydı biz okulda kızlarla erkekelrden daha çok konusuyorduk vadiyi okul tasıtlarında okulda falan okulda büyük bir kız hayran kitlesi vardı eski vaiye ama pusu serisinde ben ve birkaç kız dısında diğer kızların hiçbirinin ilgisi yoktu :F:F:F

sürgünüm

Emekli
24 Eylül 2012
57,580
67,550
1,059
zaten pusunun şuankı kadın kitlesi eski vadiden bizlerden geliyor eski vadiyi izlemeyen kadınlar şuankı pusuyu izlemiyorlar eski vadide kadınların ilgiside aşırı fazlaydı biz okulda kızlarla erkekelrden daha çok konusuyorduk vadiyi okul tasıtlarında okulda falan okulda büyük bir kız hayran kitlesi vardı eski vaiye ama pusu serisinde ben ve birkaç kız dısında diğer kızların hiçbirinin ilgisi yoktu :F:F:F
Niye ya, herkes Polat'ın Elif'e olan aşkına sevdalıydı. Ben çevremden bilirim, bütün kızlar Polat gibi seveni buldukta evlenmedik mi diyorlardı. :)[DOUBLEPOST=1441731288][/DOUBLEPOST]
@sürgünüm tekrarına falan yetişirim herhalde olmazsa netten izlicem :)
:( Hayrola, meşgul müsün?