Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45.Bölüm Yorumları

Trtnin 4K'sını demiştir digi o zaman:/ öfff heycan yapıyordum ne guzel yatınki reyting için:/ vereceğin spoiye bile heycan yapmadım öyle
sevinin işte sizin kitleniz kadın bundan etkilenirse biz etkilenicez beşiktaş sayesinde eşkiyamı bir grupta geçebilirsiniz size 1 yıl yeter vlla

Bölüm baştan sona çok iyiydi. Dizi bu sezon aksiyon açısından çok daha iyi zaten geçen sezona göre. Önümüzde ki hafta heyecan daha da tavan yapar. Eğer Meryem kaçırılırsa ki sanırım öyle olacak.

Hızır Reis, Gülmezler'i komple ortadan kaldırır. Babalarından başlayarak.

Esra'nın babasının ölümüne üzüldüm, hiç beklenmedik bir şekilde gitti adamcağız.

Gelecek hafta İlyas Enver'i, Hızır da babalarını.. Gerisini anlarsınız

hahah hayırr ama eşkiya kitlesi maç izledi bu akşam anne kitlesi kadınlardan oluşuyor sen bir erkek olarak izliyorsun utan bence
kadınlar keşke cansu gibi bir güzelliğe sahip olsak diyor ve kadına özendikleri için izliyorlar diziyi
bende keşke cansuya sahip olsam diye izliyorum yani izleme eyleminde ortağız ama kadını yakalasak farklı amaçlarda kullanacağız herkes kendine göre bir plan peşinde

peki maçkolik erkeklerin dizisinde senin ne işin var kız başına ne arıyon erkek dizisinde onu hele bir açıkla

hahaha türkiyede aksiyon dizilerini tercih ediyorum son 10 yıldır çünkü 2000-2005 arası yapılan kaliteli drm diziler artık yapılmıyor hem aksiyon dizilerinde kadın oyunculara fazla yer vermiyorlar oda işime geliyor

bende dram dizilerini seviyorum havada uçuşan birbirine bomba yerleştiren yumoş parlakların sayısı dramlarda daha az
dramları daha çok muhteşem güzellikler süslüyor o açıdan tercihim dramdır
)

bende dram dizilerini seviyorum havada uçuşan birbirine bomba yerleştiren yumoş parlakların sayısı dramlarda daha az
dramları daha çok muhteşem güzellikler süslüyor o açıdan tercihim dramdır
)
Kırgın Çiçeklerden sıkıldım diyorsun ama ben bile izliyorum gerçi ben kemalim yapmaz için bakıyorum birazda

ayol bence çiğdemde hormonal bir bozukluk var

Diziyi izlemeyipte yorum yapan arkadaslar lütfen konuyu kirletmesek ?