Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 35.Bölüm Yorumları

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bence sezon finali daha erken haftaya sezon finali olursa yanlış olur.hiç olmazsa 3 bölüm daha oynamalıdır.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
@batuhankaralar da sezon finali olabilir demiş bilmiyorum artım 36.bölüme geldi cnm sayıda az değil :F:F:F
Eğer haftaya olursa ki ben pek itimat etmedim çok ama çok yanlış bir karar olur. Dizi bir anda bazı şeyleri silmek zorunda kalacak ki bu dizi adına eksi olacaktır. Şahsi fikrim Haziranın ortalarına kadar devam eder.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Eğer haftaya olursa ki ben pek itimat etmedim çok ama çok yanlış bir karar olur. Dizi bir anda bazı şeyleri silmek zorunda kalacak ki bu dizi adına eksi olacaktır. Şahsi fikrim Haziranın ortalarına kadar devam eder.
Valla her yerde 36.bölüm sezon finali diye konuşuluyor elçiye zeval olmaz konuşulanı söyledim :) Ama Haziran'a uzarsa reytingler düşebilir malum yaz geldi bu da maksimum 2-3 bölüm demek.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Valla her yerde 36.bölüm sezon finali diye konuşuluyor elçiye zeval olmaz konuşulanı söyledim :) Ama Haziran'a uzarsa reytingler düşebilir malum yaz geldi bu da maksimum 2-3 bölüm demek.
Ben pek itimat etmiyorum. Dizi haziranın ortasına kadar devam etmeli. Düşünsene son bölümün üzerine nasıl bir sezon finali yapabilirler ki? Neyse tek çare fragmanı beklemek olacak [emoji2]