Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29.Bölum Yorumları

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Senarist koltugunda Bahadir Özdener,Raci Şaşmazın bulunduğu Pana Yapım imzali Kurtlar Vadisinin cakmasi olarak piyasaya cikan Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz bu aksam Atv ekranlarinda olacak.
739c92e91e67eb941eb365ed755f3f82.jpg

Yorumlarinizi bu konu altindan yapabilirsiniz.

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Bende bu hafta izlemeyi düşünüyorum [emoji2] son sahne çok hoşuma gitmişti acaba o adamı öldürecekler mi? @Polat Şaşmaz @Çiğdem-
Yok oldurmezler tabii ki. Bence baslama aga ben izlemeye basladigim dizileri birakamam birakabilsem donup yuzune bakmam dizinin :D Güzel degil yani sacma sapan kadin konusmalarindan ibaret

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Yok oldurmezler tabii ki. Bence baslama aga ben izlemeye basladigim dizileri birakamam birakabilsem donup yuzune bakmam dizinin :D Güzel degil yani sacma sapan kadin konusmalarindan ibaret
Aga son bölümün hepsini izledim dizi eleştirilerden çok uzaktı en azından o bölüm öyleydi bu bölüm izlerim sarmazsa dediğini yapar ve bırakırım.

Zaten aga şu an hiçbir dizi izlemiyorum [emoji2] var sen düşün [emoji2]

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende bu hafta izlemeyi düşünüyorum [emoji2] son sahne çok hoşuma gitmişti acaba o adamı öldürecekler mi? @Polat Şaşmaz @Çiğdem-
aaa yok öldürmez selim son anda söyleyecek bence ben yaptım diye mahmutun ölmediğini öyle öğrenicekler gibi :-):-):-)

son haftalarda dizi harika ilerliyor kadın sahneleride yok denecek kadar azaldı victor geldiğinden beridir çok heyecanlı bir hal aldı bu akşamkı bölümü kesinlikle kaçırma derim yine çok iyi bir bölüm olucak artık tempo düşmez sezon finaline kadar :Z:Z

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
aaa yok öldürmez selim son anda söyleyecek bence ben yaptım diye mahmutun ölmediğini öyle öğrenicekler gibi :-):-):-)

son haftalarda dizi harika ilerliyor kadın sahneleride yok denecek kadar azaldı victor geldiğinden beridir çok heyecanlı bir hal aldı bu akşamkı bölümü kesinlikle kaçırma derim yine çok iyi bir bölüm olucak artık tempo düşmez sezon finaline kadar :Z:Z
Bir aksilik çıkmazsa kesin izleyeceğim [emoji2] eğer sararsa ilk bölümleri de izlemeye başlarım [emoji2]

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir aksilik çıkmazsa kesin izleyeceğim [emoji2] eğer sararsa ilk bölümleri de izlemeye başlarım [emoji2]
izle cnm sen yorum yapılmadığına bakma forumdan baya izleyeni var dizinin raci bey yazıyorsa zaten kötü olması söz konusu olmaz bence şöyle söyliyeyim çatışma sahneleri ilk bölümler azdı ama dizi replikleriyle tutkunluk yaratıyor erkek sahnelerinde boş replik yok yeri geldiğinde mizah yeri geldiğinde raconlar her replik çok iyi dizide tek eksiği çatışma sahneleriydi ama son haftalarda çatışma sahnelerinede ağırlık verilmeye başlandım:F

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Aga son bölümün hepsini izledim dizi eleştirilerden çok uzaktı en azından o bölüm öyleydi bu bölüm izlerim sarmazsa dediğini yapar ve bırakırım.

Zaten aga şu an hiçbir dizi izlemiyorum [emoji2] var sen düşün [emoji2]

Aga onca bolum sonra bu kadar iyi bolum cikardilar. Neyse izleme zevkini oldurmeyeyim İnşallah beğenirsin diziyi. Aga bunu izleyecegine Dirilisi seyret :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ahh dizi çok güzel ilerliyor ama hızır hata yapıyor onun çocuğu ölmesin diye yaptı sonucta
:(:(:(

tipi selim konuşması çok duygusal :T

Son düzenleme:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu arada hızırın yaptığı çok yanlış..çocuğuna birşey olmasın diye söylemedi ama ihanetle suçlanıyor..Hızır daha adaletli olmalıydı

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,134
Puanı
1,060
Maç var babam bakıyor ondan netten bakıyorum diziye şu an reklam var

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu akşamki bölüm çok sürükleyici gerçekten bilgisayara bile zor bakıyorum tvden başımı kaldırıp :F:F:F