Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Yorumları

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Selim konuşacaktır bir tane karakter şey yoluna gitmez diye düşünüyorum haftaya illaha ki victorun masadan birisi gitmeli yoksa aksiyon tırtlar.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bölüm beklediğim gibi çok güzeldi aa fragman ise bu sezonun en güzel fragmanlarından olabilir bol olaylı bir bölüm bekliyor bizleri yunus ölmez ama selim bu sefer ölücek bence
:T

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
bölüm beklediğim gibi çok güzeldi aa fragman ise bu sezonun en güzel fragmanlarından olabilir bol olaylı bir bölüm bekliyor bizleri yunus ölmez ama selim bu sefer ölücek bence
:T

Selim ölür
Yunus ölür
Nazlı gider

Film herkesin istediği gibi olur son ayrıntı 2 bölüme kadarda mahmut ölür bu sefer hatta doğranır ölmeyi bırak

ve ek olarak bu dizi mafya dizisi değil Dünyayı yönetiyorlar Masa istanbul için değil Türkiye içindir devlette bu yüzden ne yıkabiliyor masayı ne yakabiliyor lütfen buna dikkat edelim.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Selim ölürÇiğdem-Harunnn60 (Sohbet)
Yunus ölür
Nazlı gider

Film herkesin istediği gibi olur son ayrıntı 2 bölüme kadarda mahmut ölür bu sefer hatta doğranır ölmeyi bırak

ve ek olarak bu dizi mafya dizisi değil Dünyayı yönetiyorlar Masa istanbul için değil Türkiye içindir devlette bu yüzden ne yıkabiliyor masayı ne yakabiliyor lütfen buna dikkat edelim.
aa tabi öyle geçen yıl yılın dizisi bence ertuğruldu bu yıl ise yılın dizisi kesinlikle eşkiya
raci bey harika bir dizi yaratmış ve herşey şuan tam istediği gibi ilerliyor bence bende çok memnunum :-):-):-)

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
aa tabi öyle geçen yıl yılın dizisi bence ertuğruldu bu yıl ise yılın dizisi kesinlikle eşkiya
raci bey harika bir dizi yaratmış ve herşey şuan tam istediği gibi ilerliyor bence bende çok memnunum :-):-):-)

Tabi ya Aksiyon isteyen Gitsin diriliş izlesin vadide değil diriliş izlesin bu dizide aradığın her şey var azda olsa herşey var. böyle biri dizi yapıp haftalık reytingde ilk3 e girmek çok zor helede Türkiyem de 13 bölüme bir diziler doğranırken helal olsun bütün emeği geçenlere.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Selim ölür
Yunus ölür
Nazlı gider

aga şaka mı yapıyorsunuz o masadaki çapsızlar bırak ülkeyi kendilerini bile yönetemiyor aynı diziyi mi izliyoruz acaba diye kendimi sorguluyorum gram zevk almıyorum raci ve bahadır bitmiş birde buna yılın dizisi mi diyonuz hahaha :F:F masada ağırlığı olan 1 tane karakter yok gerçi dizide adam akıllı bir karakter yok boş bir dizi

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
aga şaka mı yapıyorsunuz o masadaki çapsızlar bırak ülkeyi kendilerini bile yönetemiyor aynı diziyi mi izliyoruz acaba diye kendimi sorguluyorum gram zevk almıyorum raci ve bahadır bitmiş birde buna yılın dizisi mi diyonuz hahaha :F:F masada ağırlığı olan 1 tane karakter yok gerçi dizide adam akıllı bir karakter yok boş bir dizi

1 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV 20:41:54 23:44:26 8.76 21.3

yoruma kapalıdır senin söylediklerin senin gibi düşünen 100b tane adam var ama affedersin e. gibi izliyorlar izlemeyede devam edecekler. 5-10 bölüm sonra kemik kitlede kalsak biz liderlikden kopmayacağız bu böyle biline.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bölümü tvden izleyemedim şimdi bitirebildim. Açık ara birkaç bölümden sonra inanılmaz güzel bir bölümdü kadın sahneleri azdı ve bol çatışma vardı. Ateş'in devletin adamı olup olmadığı kısmı bende bayağı merak uyandırdı bakalım İlyas öldürecek mi?

Dizinin senaryosu güzel gidiyor umarım Raci Şaşmaz ilk Vadi gibi tadında bırakır çünkü Eşkıya'nın 90-100 bölümlük senaryosu var gibi görünüyor şuan.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
1 ESKIYA DUNYAYA HUKUMDAR OLMAZ ATV 20:41:54 23:44:26 8.76 21.3

yoruma kapalıdır senin söylediklerin senin gibi düşünen 100b tane adam var ama affedersin e. gibi izliyorlar izlemeyede devam edecekler. 5-10 bölüm sonra kemik kitlede kalsak biz liderlikden kopmayacağız bu böyle biline.
dünkü dizinin kemik kitlesi mi olurmuş neden bahsediyon :D bu dizi karı sahnelerinden uzak her karakterin ağırlığı olan ve adam akıllı çatışma sahneleri olan çakma olmayan bir dizi olsaydı 15 leri zorlardı düşündün mü hiç 8 e niye düştü diye yarın öbür gün sağlam bir dizi gelip dağıtırsa o zaman yoruma kapalıdır dersin :D
herşeyiyle vasat bir dizi müzikleri berbat çatışma sahneleri rezil karakterler çok çok vasat bunu kabul etsenizde etmesenizde böyle
oktay kaynarca eski halini hiç izlememiş mi her kelimenin sonuna da da da deyip duruyor ulan koskoca efsane süleyman çakırdın sen be burda karına bile laf geçiremeyen vasat bir karakter oldun hemde eskinin hatrına aldığın reytinglere rağmen
bu dizi bu şekil giderse seneye olacakları gör. daha dünkü dizininde kemik kitlesi olmaz erir gider