Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
raci ve bahadır bitmiş koskoca efsaneyi dünya standartlarındaki kurtlar vadisini bunların yazdığına inanamıyorum vadinin onlara ihtiyacı olduğu kadar onlarında vadiye ihtiyacı var aşırı vasat bir dizi
çatışma sahneleri rezil durumda onur tan iyice berbatlaşmış o sesler efektler ne öyle la acıdım diziye :D hiçbir karakterin ağırlığı yok çakır ölmüş ağlayanı bile yok
herşeyi geçtim de aga müzikler ne öyle ya çatışma sahnesinde çalan müzik şaka mı yapıyo bu adamlar :D gökhan kırdar üstada söyleyelimde Allah rızası için 3-5 müzik versin şunlara kalan müzik kurtlar vadisi filistininde müziklerini yapmıştı ve berbattı. ömrümde gördüğüm en kötü dizi müziklerine sahip bu dizi

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
son haftalarda kadın sahneleri çok az zaten ben tipini hiç sevmedim victorun ama onun diziye girmesi çok iyi oldu bir heyecan kattılar diziye onlar olmasa hızır ünal arasında kalıyordu dizi
:F:F:F
Yapma kac bolumdur kadin sahnesinden gecilmiyordu bu bölüm biraz iyi sadece

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Her seferinde açıklama yapmaktan bıktım arkadaş bu dizi KVP Yada KP gibi bir dizi değil bu anlayışı değiştiren bir dizi şunu o kalın kafanıza önce bir sokun yeter yahu
gelelim bölüme tek kelimeyle mükemmel . Ateş inşallah harcanmaz