Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25.Bölüm Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Vay arkadas adam karisini evinden atip metresimi getiririm diyi millet de adam hakli diyor :) utanmazlik haklilik olmus ulkede

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
ahmet aslan diyorum ve susuyorum arkadaş

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
raci baya formdan düşmüş çok çok vasat bir bölüm son derece basit konular
o değilde şu ilyasın çakma memati hareketleri bir benim mi dikkatimi çekiyor adam mematiyi taklit ediyor resmen kadın falan :kiki:

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
doğru çıktı bahadır özdenerin instagramına bakın Raci villa hediye etmiş sağ üstte ne yazıyor bakın :)
Ben bolum baslarken Pana Yapi cikacak mi diye baktim cikmayinca o kaniya vardim ama yanilmisim
Yok aga ben o meseleyi araştırdım Raci Pana Yapım adını şuanda resmi işler dışında kullanmak istemiyormuş. Herhalde Pana Film ile karışıklık çıksın istemediler.

Pana Yapı zaten çoktan beri var. Raci Şaşmaz 2012'de bunu ayrıten inşaat sektörü için kurmuştu. Bir kaç gün önce eşkıya dizisi için kullanacağına dair haber yapılınca kafam karıştı. Dedim hani bölüm başladığında Pana Yapım logosunu verdiler mi vermediler mi. Vermediyse haber yanlış.. daha doğrusu karışıklık olmuş.

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Allah be minnet eylememmmm

raci baya formdan düşmüş çok çok vasat bir bölüm son derece basit konular
o değilde şu ilyasın çakma memati hareketleri bir benim mi dikkatimi çekiyor adam mematiyi taklit ediyor resmen kadın falan :kiki:

senin için eşkıya kopya vadi zaten canım
polat hızır
memeti ilyas
cahit alparslan
vs vs

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Yine sonlara doğru heyecan tavan!

Onur Tan çok beceriksiz bir yönetmen. Özellikle masa sahnelerinde herkesin yüzünü tek tek göstermek zorunda mısın be adam!

Ünal İlker'i biraz sonra kıtır kıtır kesecek.

Son düzenleme: