Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24.Bölüm Yorumları

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
operasyon başlıyorr

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
alparslan raci beyin bu dizideki polat alemdarı olucak gibi her geçen bölüm zekası o yönde gelişiyor çokta büyük bir potansiyel var alparslanda :love1::love1::love1:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayyy çok güzel bir sahneydi hızıra düşman çıktıkça dizi çok güzel bir noktaya varıyor raci beyler düşman hamlelerini kullanmaya başladılar sonunda :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Polat Şaşmaz sen bilirsin süt içermisin dedikten sonra mahmut sahnesinde kovboy müziğine benzeyen bir müzik çaldı ayy kaç haftadır arıyorum o müziği bulabilirmisiniz dizinin işe yarayan nadir müziklerinden bence çok kaliteli geliyor kulağıma :F:F:F

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,502
Puanı
1,061
@Polat Şaşmaz sen bilirsin süt içermisin dedikten sonra mahmut sahnesinde kovboy müziğine benzeyen bir müzik çaldı ayy kaç haftadır arıyorum o müziği bulabilirmisiniz dizinin işe yarayan nadir müziklerinden bence çok kaliteli geliyor kulağıma :F:F:F
Aynen bende begendim bulursam acarim konusunu seni de etiketlerim :)

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
hızır anlaşmalı boşanmayı kabul etti 12.30 damı bitecek arkadaş ya

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy çıldırıcam meryemin boşanmak gibi bir niyeti yokki ayol diğer kadını bıraktığını duymak istiyor sadece at şuna tekmeyi artık :F:F:F

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Meryem zıpladı boşanalım boşanalım diye adam patlayınca ailesini korumak adına bu kararı verdi ama yezitler aile bilmez hele russa hiç farketmez canı yansında nasıl yanarsa yansın

Raci Sasmaz akilli adam bakalim reklam koydurtacak mi yeniden

vermez mi 2 sahne oynattı yine reklam

Felon

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
İlker 23.Bölümün başında Kulağı sargılı iken diğer sahnede kusursuz bir kulağı vardı bunun flashback'i olacak mı ?
Ömer Öldü mü?
Meryem Hızırdan Boşanacak mı ?
Nazlı Hızır'a kapılarını kapatacak mı?
Devlet Bombacıyı bulamazken Alparslan nasıl buldu ?
Ünal beni bile öldürebilirsin niye dedi ? Yoksa Victorla anlaşmadı mı ?
Hızır Bombalı saldırının Toprak tarafından gerçekleştiğini öğrendi mi ?

İlkerin Flashback'ini yani ameliyatını ufakta olsa göstermeliydi bence
Ömer ölmedi bence ölmeliydi tek veliaht yunus olacaktı tabi meryemle hızır boşanmasaydı şimdi boşanacakları için 2 veliaht'a ihtiyaç var 2 karakterinde dizide yer alması için
Nazlı evlenmem diyor ama diğer bölümün fragmanında kraliçe ilan ediyor kendini :D
Alparslan'ın cia ile bağlantı kurması normal ünal yetki vermişti onu kullandı
Ünalın Victorla anlaşıp anlaşmaması halen merak konusu ilerleyen bölümlerde anlayacağız
Hızır reis diğer bölümde Toprağa ulaşıp bir kafa kesecektir.

Efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusudan alınmış 2 oyuncuda dizimize dahil olmuş başarılar kendilerine ..
@Polat Şaşmaz @turkuazz @Castei @Çiğdem- @ABAY_06 @sürgünüm @batuhankaralar @xemrexxx @vadikızı

sizinde fikirlerinizi merak ediyorum bölüm hakkında düşüncelerinizi yazabilir misiniz :D 5 sayfaya ulaşalım bari :D