Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. Bölüm Yorumları

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Bu Victor kim olacak acaba bayağı merak etmeye başladım.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Lanet olası internet yüzünden zar zor açabildim, adamlar tehdit ediyordu. Rolü kalıcı gibi. :Z

Ne kadar da güzelleşmiş. :rolleyes:

dkmDMn.png
aynen çok güzel kız :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Orhan Edip falan gelse süper olurdu tam onluk bir rol bence psikopat falan tam yakışır :F
aaa tabi raskoln andrei iyi olurdu ama vadiden bukadar güncel oyuncunun gelmesi tepki çekebilir ben aron felleri düşünüyorum o adamında çok ayrı bir karizması var ayrıca adanalıda rus rolunde kötü bir adamı canlandırmıştı :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@ABAY_06 @mrt-06 @çiğdem-
Dostlar size zahmet olmazsa youtubedan 22.bolumu altyazisiz bulabilir miyiz. Sabahtan beri ariyorum bulamadim bulduklarim Arapca altyazili olanlar o da bolumun goruntusunu bozuyor. Belki gozden kacirmisimdir. Şimdiden teşekkür ederim
youtubede bulamazsın sanırım ama şu linkten tek parça izleyebilirsin youtube yayınında farkı yok :F:F:F

http://www.canlidizihd3.com/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-22-bolum-720p-hd-izle2.html

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ya isim vardi 2 hafta kacirdim. Izlemem lazim :D
la boşver çok önemli değil ben bir türlü ısınamadım şu diziye herşeyi yapmacık geliyor sadece şu sibiryalının yatakta kızı öldürdüğü bölümü beğenmiştim gerisi traş
bir masa var boş beleş şeyler konuşuyolar sadece ağırlığı falanda yok çakma konsey bile olamaz
çakır zaten eskiyle tamamen alakasız farklı bir karakter olmuş bir de bunu tüm samimiyetimle söylüyorum çatışma sahneleri çok kötü be vadinin şuanki halinin bile yanına yaklaşamaz çatışma sahnelerinde onur tan vadideykende vasattı bu konuda burda daha da vasatlaşmış

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bunu tvye baglayabilir miyiz ?
bağlayabilirsin bir farkı yokki ayy son haftalar dizi kendisini aşıyor vlla çok iyi bölümler izliyoruz diziyi güncelden kaçırmaderim özellikle 22.bölümde sibiryalının ölümü türkiyede yappılmış çok orjinal bir sahne tamamenr aci şaşmaz farkı eşkiyanın en iyi sahnesi olabilir şuana kadar olanlardan victorda katılcıak yakında ozaman dahada iyiolucak dizi eksiklerini kapayıp güncelden kaçırma çünkü gün geçtikçe daha iyi oluyoruz :Z:Z:Z

Son düzenleme:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
bağlayabilirsin bir farkı yokki ayy son haftalar dizi kendisini aşıyor vlla çok iyi bölümler izliyoruz diziyi güncelden kaçırmaderim özellikle 22.bölümde sibiryalının ölümü türkiyede yappılmış çok orjinal bir sahne tamamenr aci şaşmaz farkı eşkiyanın en iyi sahnesi olabilir şuana kadar olanlardan victorda katılcıak yakında ozaman dahada iyiolucak dizi eksiklerini kapayıp güncelden kaçırma çünkü gün geçtikçe daha iyi oluyoruz :Z:Z:Z
Yok be gene ayni tas ayni hamam. Kadin sahnelerinden baska bisey yok Victor İnşallah iyi bir karakter olmaz diziyi batirir İnşallah.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok be gene ayni tas ayni hamam. Kadin sahnelerinden baska bisey yok Victor İnşallah iyi bir karakter olmaz diziyi batirir İnşallah.
kadın sahnesimi kaldı ayolll son bölümler tamamen mafya havasında sibiryanın ölümü bile yeter victor iyi oyuncu olursa dizi farklı boyuta taşınır çünkü bu dizide ünal dışında düşman lazım sibiryalı 1-2 bölüm düşmanlık yaptı dizi çok iyi oldu dizinin tek eksik yönü bu şuan victor gelip hızırla düşmanlık yaparsa her bölüm 10 reytingide totelde geçeriz çok rahat:F