Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. Bölüm Yorumları

ABAY_06

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 22. bölümüyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

22. Bölüm Özeti

Ünal Kaplan'ın masanın liderliğini Hızır Çakırbeyli'ye bırakması sonrasında gelişen olaylar nedeniyle masada artık 3 tane Çakırbeyli vardır. Çakırbeyli ailesinin üç ferdinin de masada oturması düşmanları tarafından da büyük bir hedef haline gelmektedir.
Ünal Kaplan’ın intikamını alması için veliaht ilan ettiği Alparslan amacına ulaşmıştır. Hızır Çakırbeyli ile yapmış oldukları plan ile birlikte Sibiryalı'dan intikam alınır.
Fakat bu ortak intikam arzusu yolunda Alparslan'ın oynadığı oyunlar başına türlü belalar açar.
Hızır’ın ise ailesinden birini daha toprağa vermeye gücü yoktur. Çakırbeyli evinde sular durulmaz. Meryem boşanma fikrinde ne kadar kararlı olduğunu avukata giderek gösterir. Hızır için ise boşanmak, ihtimali olmayan bir durumdur. Bu durum Nazlı’nın kendini sevilen sayılan bir “yenge” olarak göstermesi için bir fırsata dönüşür...

2.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@china_shangai abişkom aa yorumlarını esirgemeye başladın bizden son bölümlerden memnunmusun kısa bir değerlendirme istiyoruz senden
:F:F:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
bildiğiniz gibi diziyi izlemiyorum ama jenerik-/müzik çok iyi :bhr:
Gerçekten jenerik müziği harika hem Zülfü Livaneli'den dinledim hem de Edip Akbayram'dan, Zülfü'nün yorumunu daha bi sevdim. :D

Dizi de son zamanlarda ilgimi çekmeye başladı belki bir ihtimal yazın bakarım. :A

@Çiğdem- @ABAY_06 @sürgünüm @batuhankaralar şu kızın sahnesi gelince rica etsem beni etiketler misiniz? :A https://fav10.net/forum/threads/eşkıya-dünyaya-hükümdar-olmaza-yeni-oyuncu.254746/#post-2635331

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gerçekten jenerik müziği harika hem Zülfü Livaneli'den dinledim hem de Edip Akbayram'dan, Zülfü'nün yorumunu daha bi sevdim. :D

Dizi de son zamanlarda ilgimi çekmeye başladı belki bir ihtimal yazın bakarım. :A

@Çiğdem- @ABAY_06 @sürgünüm @batuhankaralar şu kızın sahnesi gelince rica etsem beni etiketler misiniz? :A https://fav10.net/forum/threads/eşkıya-dünyaya-hükümdar-olmaza-yeni-oyuncu.254746/#post-2635331
aaa tabi cnm forumda olursam bildiririm izle yeterki :F:F:F