Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şahin ağa ölümsüzdür.

Tam anlamıyla Hızır'ın Meryemi tercih ettiğini söyleyebiliriz.
diziye yakına büyük ihtimalle düşman olucaklar nail ve levent bey gelicekler nazlıyı öldürelek hızıra düşman olsalar keşke:A:A:A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
diziye yakına büyük ihtimalle düşman olucaklar nail ve levent bey gelicekler nazlıyı öldürelek hızıra düşman olsalar keşke:A:A:A
Şer cephesinin güçleneceği kesin. Şahin Ağa'nın son sahnede Ramiz dayı gibi halkın arasına karışması çok iyiydi.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
İnşallah Şahin Ağa ölmez eğer fragman vermezlerse Cuma günü öğrenirim ölüp ölmediğini :F

Bu arada Raci Şaşmaz yine inceyi verdi. Elinde ekmekle vurulan Şahin Ağa bilin bakalım kimi çağrıştırdı :)

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Şahin ağa ölmez 2 kurşun yedi ve yardakçısı hemen geldi arabada orda zaten hemen hastaneye gider ameliyat falan İlyas gibi 2 hafta göstermezler .
gelelim Cevhere Cevheri bir yere oturtamadım daha merakla bekliyorum.
İlyas la Hızır ters düşecek çok büyük bir ihtimal çünkü selim ölecek
ama şunu bilmek gerek Mahmut 3-4 bölüm daha adam harcamaya devam edecek
bölüm güzeldi aksiyonu da tatlıydı soğutmadı. Bölümün 23.15 de bitmesine de çok sevdim keşke her salı günü kandil olsa :(

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Bölümü yeni izleyebildim Şahin Ağa'nın vurulması kötü oldu, umarım ölmez, sahneleri diziye ayrı bir hava katıyordu.

Bölümün süresi geçen haftaya göre tam 46 dakika kısalmış, bu iyi oldu ama kandilden dolayı kısa tuttular bölümü ( ne hallere düştük :A kısa dediğimiz bölüm 112 dakika :A ) haftaya acısını çıkartırlar diye düşünüyorum :A