Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15. Bölüm Yorumları

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben sanki hapisten ilk çıktığında basına evet sattım ama hapse girdikten sonra pişman oldum demişti diye hatırlıyorum. Yanlış da olabilir ama aynı davadan dolayı 2 kez içeri giren biri şüphelendiriyor.
Yok basın kendi kafasına göre yazıyor. Yoksa kendisi hepsini inkar ediyor.

Ayrıca, Deniz Seki'nin savunucusu değilim ben. En fazla 1-2 defa içmiştir ne var bunda. 1 defa da cahillik yıllarımda merak edip ben de içmiştim ama pişman olup bir daha içmedim. Hatalar insanlar içindir kimse 1-2 defa uyuşturucu kullandı diye aylarca hapis yatmamalı. Görürde bakarsınız suçsuzluğu anlaşılıp yakında içerden çıkacaktır.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Baskasi yaptiginda linc edilir Deniz Seki yaptiginda kader mahkumu :)))
Bir insan uyuşturucu kullanıyorsa kendine zararı var. Bundan kime ne ben onu anlamıyorum. 1-2 defa kullandıysa o da pişmandır zaten. Yapmış olduğu şey doğru değil ama sırf bunu yaptı diye dışlanması yanlış.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Ayrıca, Deniz Seki'nin savunucusu değilim ben. En fazla 1-2 defa içmiştir ne var bunda. 1 defa da cahillik yıllarımda merak edip ben de içmiştim ama pişman olup bir daha içmedim. Hatalar insanlar içindir kimse 1-2 defa uyuşturucu kullandı diye aylarca hapis yatmamalı. Görürde bakarsınız suçsuzluğu anlaşılıp yakında içerden çıkacaktır.
uyuşturucu satışıyla da suçlanıyor benim bildiğim gerçi ne olduğu beni ilgilendirmiyor raci bu kadar düştü mü ne işi var deniz sekiyle
vadide yapamazdı böyle bişey

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Bir insan uyuşturucu kullanıyorsa kendine zararı var. Bundan kime ne ben onu anlamıyorum. 1-2 defa kullandıysa o da pişmandır zaten. Yapmış olduğu şey doğru değil ama sırf bunu yaptı diye dışlanması yanlış.
Kullandigi icin degil sattigi icin hapiste haberin yok sanirim

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
uyuşturucu kullanıp kafayı bulup gidip birini bıçakladı diyelim hesabını kim verecek bunun
hele hele satışını yapanlar var ise onları dışlamak değil farklı şeyler yapmak lazım

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061

1 kere bile kullananin geri donusu yok diyorlar nasil birakabildin

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
bu adamlar aksiyon işini operasyona döküyorlar kusursuz plan resmen :)

1 kere bile kullananin geri donusu yok diyorlar nasil birakabildin

bende içtim hemde aklının bile alamacağı şeyleri içtim ama 1 kere bir dahada içmedim içicilik ayrı satıcılık ayrı deniz seki içici satııcılıktan yatıyor yanlış hatırlamıyorsam

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
kusura bakmayın uyuşturucu kullananlara bakış açım çok net ve değişmez babam olsa değişmez
uyuşturucu satışı yapanları ise direk asacaksın çok net söylüyorum bak bakim bi daha yapabiliyolar mı

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
selamlar herkese
ben bölümü beğendim deniz seki konusunda pişman olduğu çok belli
birşey diyemicem ben genel olarak bölümü beğendim bende birşeye
şaşırdım hızır diyor ki bir erkek aynı anda başka adını sevebilir bu nasıl olur
ya olurmu öyle o kısmı sevmedim ben

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Bölümü yeni izlemeye başlayacağım da süresini görünce ne diyeceğimi şaşırdım. 2 Saat 39 Dakika bölüm mü olur?

Son düzenleme: