Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14.Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İşte bu fragman çok iyi geldi. Nazlı'nın kalemi kırıldı artık, Hızır'da onunla arasına mesafe koyacak. Sondaki Fahri ve İlyas'ın çatışma sahnesi de ilaç gibi gelecek. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Birkaç gündür diziye İsmail Demirci girse nasıl olur diye düşünüyorum, şu ekibe girse bence çok iyi oturur aynı Reaksiyon'daki gibi hafif kafası kırık bir karaktere ihtiyacı var EDHO'nun. Kenan Çoban çok yetersiz geldi maalesef, şuanki operasyonlarda onun olmamışlığını hissediyorum desem yeridir.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- Haftaya Galatasaray'ın son şampiyonlar ligi maçı var. Dediğin gibi aksiyon bölümü de bu haftaya denk geliyor.

Sıkıntı yok. Fragmanları sen açıyorsun o sebeple sana bıraktım. :)
ayy işte yanı beklediğimiz bölümler hep maça denk geliyor geçen haftada maç vardı çok izlenmemiş ama öyle böyle etkiliyor işte haftaya zaten 2.sırada oluruz ama şöyle bir avantajımız var bizim sezon başından beridir maç oluğu haftalardada aynı oranalrımızı alıyoruz yanı 2.sırada olsakta normal reytingimizi alabiliyoruz henüz maçtan etkilendiğimiz bir haftamız hatırladığım kadarıyla olmadı eşkiya kitlesi maç izlemiyormu erkek kitle tuhaf yanı
:A:A:A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ayy işte yanı beklediğimiz bölümler hep maça denk geliyor geçen haftada maç vardı çok izlenmemiş ama öyle böyle etkiliyor işte haftaya zaten 2.sırada oluruz ama şöyle bir avantajımız var bizim sezon başından beridir maç oluğu haftalardada aynı oranalrımızı alıyoruz yanı 2.sırada olsakta normal reytingimizi alabiliyoruz henüz maçtan etkilendiğimiz bir haftamız hatırladığım kadarıyla olmadı eşkiya kitlesi maç izlemiyormu erkek kitle tuhaf yanı
:A:A:A
Maç başlayana kadar 21:00 - 21:45 arası 45 dakika yayınlanıyor. Devre arası bir 15 dakika daha etti 60 dakika. Ayrıca insanların elinde kumanda var zap yapıyorlar. Kaldı ki her Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftarı Galatasaray maçı izlemiyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Maç başlayana kadar 21:00 - 21:45 arası 45 dakika yayınlanıyor. Devre arası bir 15 dakika daha etti 60 dakika. Ayrıca insanların elinde kumanda var zap yapıyorlar. Kaldı ki her Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftarı Galatasaray maçı izlemiyor.
ayy birde yani atv kanalını ben ilk defa reklam ayarlaması yaparken görüyorum vadinin ben bu kanaldan reklam ayarlaması yapmıyor diye gitmesini istemiştim eşkiyada allah nazarlardan saklasın çok titiz şekilde atv kanalıda elinden geleni yapıyor maç haftalarında ben özetsiz direk bölümle başladığımızı bir kaç kez hatırlıyorum haftayada özetsiz başlarız büyük ihtimalle raci bey işi çok sıkı tutuyor gerçekten :F:F:F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ayy birde yani atv kanalını ben ilk defa reklam ayarlaması yaparken görüyorum vadinin ben bu kanaldan reklam ayarlaması yapmıyor diye gitmesini istemiştim eşkiyada allah nazarlardan saklasın çok titiz şekilde atv kanalıda elinden geleni yapıyor maç haftalarında ben özetsiz direk bölümle başladığımızı bir kaç kez hatırlıyorum haftayada özetsiz başlarız büyük ihtimalle raci bey işi çok sıkı tutuyor gerçekten :F:F:F
Onu bırak da Meryem'in "Kızımı da, oğlumu da öp, kokla... Çocuklarım sana emanet!" lafı çok koydu be. :(

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Ben gine izleyemedim sadece bir iki sahneye denk geldim. Bizim Hanım ağa ne diyi hapse giriyor hayırdır.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onu bırak da Meryem'in "Kızımı da, oğlumu da öp, kokla... Çocuklarım sana emanet!" lafı çok koydu be. :(
ayyy içerde kalması iyidir bence ayoll geçen hafta neden en iyi bölümümüz oldu çünkü meryemler hastanedeydi full akiyonla gittik bu seferde bölüm boyunca inş göz altında kalırda yine full aksiyonlu bir bölüm olur nazlı zaten bu bölümde yok gibiydi haftayada pek yer kaplamıcak gibi yakında geberir gider inş :A:A:A