Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. Bölüm Yorumları | 4. Sezon Finali

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
ATV'nin sevilen dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' bu akşam sezon finali bölümüyle ekranlara geliyor!

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal ve Tarık Ünlüoğlu'nun yer aldığı, usta senarist Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 139 . bölümüyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Meryem kesin dönmez ama Yaşar keşke dönse İlyas'a nikah şahidi lazım :A Sezon finalini beğenmedim patlama falan bekliyordum merakta kalacak bir şey yok :F

Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Turgay Tanülkü ve Emir Benderlioğlu devam edecekler gibi gözüküyor diziye. O yüzden Yaşar da dönmez gibi. Muhtemelen yeni düşman karakterler ve bunları canlandıracak oyuncularla giriş yaparlar yeni sezona, Zeki'yi de öldürdüler çünkü. :A Aslında geçen bölüm tam sezon finali havasındaydı, sonu da güzel bitmişti. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Turgay Tanülkü ve Emir Benderlioğlu devam edecekler gibi gözüküyor diziye. O yüzden Yaşar da dönmez gibi. Muhtemelen yeni düşman karakterler ve bunları canlandıracak oyuncularla giriş yaparlar yeni sezona, Zeki'yi de öldürdüler çünkü. :A Aslında geçen bölüm tam sezon finali havasındaydı, sonu da güzel bitmişti. :A
Hazır Raci Şaşmaz gitmişken keşke güzel bir final ile bitirselerdi :(

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Hazır Raci Şaşmaz gitmişken keşke güzel bir final ile bitirselerdi :(

Reytingler bu kadar iyiyken bitireceklerini sanmıyorum, Pusu gibi yıllarca devam edecek anladığım kadarıyla. En azından reytingleri iyice düşene kadar devam eder, Raci Şaşmaz'ın ismi sadece resmi olarak gözükmüyor. :A Seneye resmi olarak da gözükecektir, ben seneye dizinin başka bir kanala geçmesini istiyorum açıkçası. İlk sezonlarda göndermeli sahneler falan izlerdik, şimdi hiç yazmıyorlar, hatta kanal yüzünden Deniz Çakır'la yolları ayırdılar. Dizi başka kanalda olsa Deniz Çakır ayrılmazdı bence diziden...