Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - 135. Bölüm Yorumları | 4. Sezon

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-sozsuz-jenerik-dizi-muzigi_9007356-6950_1920x1080-jpg.64413

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Tarık Ünlüoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Mustafa Üstündağ, Turgay Tanülkü, Kenan Çoban, Yalçın Hafızoğlu, Sabina Toziya'nın yer aldığı, Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve usta yönetmen Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam 135. bölümüyle ekranlara geliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümüyle bu akşam 20:00'da ATV'de!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 135. bölümü ile ilgili tüm yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Konu sinek avlıyor :A @serhatt @Sherlock
Bir iki yorum yapayım.

YouTube'de denk geldim bu bölümde bir sahneye, çok etkilendim :T
Konusunu açacam sonra, gerçi 3 tane konu yapılabilir o detaydan :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Parlak oğlan öldü diye üzülmüş bu zilli :A @serhatt @Sherlock
neresi parlak, yakışıklı bulmuyorum. Ben önce videosuz şarkıyı dinleyip etkilendim. Sonra aradim taradım dizinin sayfasında bulamadım. Başka yerde sahneye denk geldim ve babası galiba, bir kız bir oğlanla konuşuyordu, orda ilgimi çekti, en sondada ağlama kısmına üzüldüm :T
ay gidip acayım bari konuyu. Anlattırdın baya :F

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,153
Puanı
1,061
neresi parlak, yakışıklı bulmuyorum. Ben önce videosuz şarkıyı dinleyip etkilendim. Sonra aradim taradım dizinin sayfasında bulamadım. Başka yerde sahneye denk geldim ve babası galiba, bir kız bir oğlanla konuşuyordu, orda ilgimi çekti, en sondada ağlama kısmına üzüldüm :T
ay gidip acayım bari konuyu. Anlattırdın baya :F
memeleriyle forumda baya etki yaratmıştı :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi